Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes embrio nem kicsi ha A...

Krius kérdése:

8 hetes embrio nem kicsi ha A Crl 8mm?

Figyelt kérdés

Menzesz szerint 9 hét 3 napos vagyok és 28 naposak a ciklusaim, viszont tudom hogy később fogant mert akkor csak egyszer voltunk együtt. Tehát 8 hét 1 napos vagyok ma,de Uh szerint 6 hét 4 napos az embrio, Crl pedig 8mm.

Ma barnaztam is kaptam rá progeszteront és van szabályos szivhangja.

Szerintetek baj lehet vagy behozza a lemaradást?

Első baba és nagyon félek.



2021. jan. 24. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem 8hetesen CRL: 9,5 mm volt

És az nem lehetséges hogy 6hetes 4napos vagy? A doki mit mondott ?

2021. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utolsó menzeszed mikor volt ?
2021. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8mm CRL 6hetes+4naposnak felel meg
2021. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem lehet 6het 4 napos mert nem voltunk együtt csak egyszer december 12-én és dec 15-én kellett volna megjönnie de már nem jött meg.

Doki nem igazán mondott rá semmit... Amúgy november 19-én volt az utolsó menszim.

2021. jan. 24. 23:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis december 16-án kellett volna megjönnie.
2021. jan. 24. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha december 12-én voltatok együtt akkor te még novemberben eshettél teherbe ..
2021. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó menzeszed első napjátol számítja az orvos is te most 7hetes 4napos vagy .. pontos adatokat 12hetes genetikai uh-án fog tudni mondani

Pontosan te sem tudod meg mondani h épp mikor voltál termékeny spermium azt hiszem 3-4napig is életes képes !

2021. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ultrahang leleten feltüntetik, hogy magzat adott napon, éppen hány hetes, napos magzat méretének felel meg. Érdemes tudni, hogy a 12. hétig a magzatok közel azonos ütemben fejlődnek, ezt küvetően azonban adódhatnak különbségek
2021. jan. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!