Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivan ha a PrenaTestre a...

Mivan ha a PrenaTestre a 8.héten kerül sor?

Figyelt kérdés
Mivan ha mondjuk valamit elszámolnak és hamarabb kerül sor a PrenaTestre? A neme és az eredmény más lehet akkor?

2021. jan. 24. 22:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy a 7.en? Tudom hogy csak a 9. Héttől végezhető de mivan HA mégis hamarabb végzik el?
2021. jan. 24. 22:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy tudják értékelni, kevés a dns maradvány az anya vérében azt hiszem, de nem vagyok benne biztos.
2021. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem lesz elegendő magzati dns a véredben. Szerintem arra garancia sincs, mármint ha idő előtt végzeteted el és nincs elegendő dns, akkor nem ismétlik meg ingyenesen, hiszen világosan kommunáltak, hogy mikortól lehet, így csak kidobott pénz.
2021. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.-en vettek, de meg kellett ennek ellenére ismételni, mert kevés volt benne a magzati dns.
2021. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!