Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció után hanyadik napon...

Ovuláció után hanyadik napon volt szívhang? 24-25 napnál járok, ami biztos nincs csúszás,eddig petezsák és szikhólyag van.

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Miért mentél ilyen korán? Bőven ráértél volna 7-8 hetesen orvoshoz menni. Amíg nincs szívhang úgyse nagyon tud semmit csinálni, mivel nincsen élő terhesség.

Ha esetleg azzal jönnél, hogy volt már korábban vetélésed és emiatt félsz...nekem is volt, mégse mentem korán mert semmi értelme nincs. Most csak stresszelheted magad.


Az ovuban 100%-ig biztos vagy?

2021. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia

27.én voltunk csak együtt, 30.án volt + ovu tesztem,akkor 31.én volt peteérés, 9.én már + volt a tesztem. Akárhogy nézem 1 nap eltérés lehet max a spwrma nem életképes csak max 4-5 napig.

2021. jan. 25. 12:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mentem ilyen korán, mert szeptemberben volt megszakítás genetikai betegség miatt, ahol később indult a dolog, gondoltam ha itt minden óramű pontosan megy megnyugtatom magam, hát ez nem jött be
2021. jan. 25. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
A megtermékenyítés után 21-22 napot írnak. Hogy alakult végül.?
2022. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem lett szívhang missed lett, most 1 hónapja is kb így jártam ott lett pulzálás, de végül rá 2 nappal elment.


Nem tudom mért nem írja hogy ez a kérdés az enyém?

Ha netalán másé volt bocsi, de minden egyezik.

2022. jún. 30. 23:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Most hogy válaszoltam, zöld lett így biztos az én kérdésem volt.
2022. jún. 30. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!