Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimaradt menzesz, mell fájdalo...

Kimaradt menzesz, mell fájdalom. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
17.én kellett volna megjönnie, csináltam tesztet 4 pozitív. Alhasi csipkelődés, olyan érzés mint ha még akarna jönni. Mellfájdalom, bimbó érzékenység. Ezen kívűl semmi más tünet. Múlt héten elmentem orvoshoz, azt mondta hogy korai és nem néz meg. Holnap kellene vissza mennem hozzá. Sajnos stresszel, hogy még sincs baba. Más is járt már így? A naptár szerint 5+hetes vagyok.

2021. jan. 25. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Holnap menj vissza hozzá. Hiába stresszelsz, az

1. árt a babának

2. elősegítheti a vetélést.

2021. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fog látni egyelőre semmit, csak megvastagodott nyálkahártyát, felritkulást, esetleg petezsákot. Életjelenség valószínűleg még nem lesz, de emiatt ne ijedjemeg, teljesen normális. Szívhang csak később lesz, valószínűleg vissza fog hívni még egy közeli alkalommal.
2021. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pozitív teszt után 7 hetesen mentem orvoshoz, nem stresszeltem rajta, volt két erős pozitív tesztem, menzesz meg nem jött, pedig volt már egy spontán vetélésem 6 hetesen. Attól nem lesz jobb, hogy ezen görcsölsz. 7 hetesen már volt szívhang is.

29 hkm

2021. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem mész el vérvételre? Annál pontosabbat semmi nem mutat, még az orvos sem lát semmit. Béta-HCG-t kell nézetni. Ez az értékék kb. kétnaponta duplázódik, mostanra már többszázas, ezres értéknek kell lennie, ha terhes vagy.
2021. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Minek kellene hcg-t nezetni? Nyilván terhes ha pozitív a tesztje és nem menstruál. Ettől többet nem mond a vérvétel se. Bőven elég lenne egy hét múlva orvoshoz menni, így majd holnap új kérdést írhat ki arról, hogy "jaaaaj az orvos csak petezsákot látott? Mi lesz most?"
2021. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia

5hetes 4 napos vagyok petezsák és szikhólyagot látott a doki.

2021. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Minek mentél ilyen korán?!

Nekem pl a doki időpontot sem adott, csak a 7.hét közepére.

Mert addig nem lát semmit...

2021. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért mentem olyan korán, mert olyan munkahelyen dolgozom ahol fertőző betegek is vannak..
2021. febr. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!