Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi szülészeti klinikán...

Pécsi szülészeti klinikán milyenek a körülmények?

Figyelt kérdés

Bővebben:

Milyenek a szülésznők, orvosok? Van lehetőség fájdalomcsillapítás nélküli szülésre?

Mit adnak, mit kell vinni szüléshez? VIP szoba, ha elérhető, milyen árban van és milyen előnyei vannak?



2021. jan. 26. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A szülésznők elég változóak, nekem volt tapasztalatom kedvessel és bunkóval is a vajúdás alatt. A dokim fogadott volt, ő kedves volt, meg voltam elégedve a választásommal.

Lehet fájdalomcsillapítás nélkül szülni, nekem is úgy indult, aztán végül sürgősségi császár lett sajnos, akkor meg nyilván kellett a fájdalomcsillapító.

Szüléshez magához csak hálóing és papucs kell, utána az osztályon a babának ruhát, popsikenőcsöt adtak, pelust és popsitörlőt vittem, plusz a ruhát amiben a kisfiunkat hazavittük. Váltás hálóing és tisztálkodási eszközök voltak nálam, meg ugye a kis szabadidő eltöltéséhez mobil és könyv. Azt hiszem ennyi volt nálam...

VIP szoba akkor épp nem volt, azt hiszem amúgy 10e körül van egy éjszakára. Egyik szobatársam viszont akkor épp mesélte, hogy ő nem járt jól az előző szülésénél a VIP szobával, mert megfeledkeztek róla és vacsoránál már ő ment ki, hogy most már azért enne valamit.

2021. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én gyakorlati időt töltöttem ott. Baba és mamabarát kórház van kiírva, én speciel egy komplikációmentes hüvelyi szülést néztek ott végig, ahol úgy könyökölték ki az anyából a gyereket, már az első nyomástól kezdve, nem mondhatni, hogy elakadt szülés volt vagy bármi más. Ott ásták el magukat előttem örökre. A küszöböt se léptem át azóta.
2021. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Pécsen szülök. Úgy volt a DaVibciben de aztán végül annyi jót hallottam a klinikáról, hogy nem.


Az elmúlt időben csak jó tapasztalatokat hallok. Vip szoba nem lehet, most ott vannak elkülönítve a koronás kismamák.

2021. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2021. jan. 29. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!