Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen pakolta össze...

Ki hány hetesen pakolta össze a szülős táskát és mik kerültek bele?

Figyelt kérdés
33+2 vagyok és arra gondoltam, lassan aktuális lenne

2021. jan. 28. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Igazából én semmit nem pakoltam, de a férjem már a 30. hétnél összepakolt minden, hogy, "mi van ha!" mondattal.

A táskába:

-Pizsama

-Köntös

-Fürdő papucs

-Törölköző

-Kéztörlő

-Fertőtlenítő kendő

-Papír zsebkendő

-Szalvéta

-WC papír

-Tusfürdő

-Fogkefe, fogkrém

-Testápolók, krémek

-Fésű, hajgumi

-Kistányér,kés,villa,kanál, bögre

-Pelenka

-Kardigán

-Fülhallgató

-Könyv, újság

2021. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Szülés elött 2 nappal (kiírt elött 3 nappal)

Nekem 2 taskám volt.

Az enyémbe:

Felül törölköző

Papucs

Hálóing. Ezeket vihettem be a szülőszobára.

Emellett:

2csomag szülés utáni betét, 4 francia bugyi

3 trikó, 4 rövidnadrág. (Az osztályon nem voltam hajlandó a hálóinghez)

Wc papír

Evőeszközök

Aloe spray (ami gátmetszés után aranyat ért)

Töltő.


Baba táskájába

Pelus

Rongypelus

Popsitörlő

Popsikrém

Octanisept (nálunk ez a kötelező😡)

Ruha a fotózáshoz

Hazahozáshoz ruha.


Ezen kívül amit hozattam be, a bimbó védő. Nem fordult ki, nem tudtam szoptatni nélküle.

2021. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magzatvíz szivárgás közben pakoltam be mielőtt elindultam volna a kórházba.

Egy megszokott kórházi csomagon kívül csak tena lady-t tettem be. Nálunk adtak mindent a babához is, hazavivős ruhát a párom hozott be amikor mentünk haza

2021. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy vigyek-e be cumisüvegeket a babának, illetve mellszívót. Tudtommal adnak az osztályon, de nem igazán bízom az ilyen közös dolgokban.


Babának is kell bevinni ruhát most a vírus miatt, azt se tudom, hogy mivel készüljek, hányas mérettel. Mert ha nagyon pici lesz, mint apuka (44cm), akkor még az 50-esben is el fog veszni.


Köntösből nem tudom, hogy vastag, puha F&F-es fürdőköntöst vigyek, vagy egy nagyon vékony, ruha anyagút, amit a szoptatós hálóinghez adtak.

2021. jan. 28. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Mellszívó, cumisüveg nekünk egyáltalán nem kellett. 21hós a fiam, sosem használtuk.

Köntöst megint csak nem tettem be. A babák miatt iszonyú meleg van, nem használtam volna.

2#

2021. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Azt hiszem, a 38.héten pakoltam össze. Tréning nadrág, szoptatós top, zokni, papucs, fogkefe, fogkrém, sampon, tusfürdő, étcsoki, hazavivős babaruha. Közvetlen indulás előtt eltettem a telefontöltőmet.

Amit a kórházban adtak, de valószínűleg nem mindenhol adnak: törülköző, hálóing, eldobható bugyi, gigamega betét, WC papír, kézmosó szappan, pelenka, popsitörlő, babaruha, tápszer, cumisüveg, bimbóvédő, fejőgép (meg a hozzá tartozó kis edény), fertőtlenítő szer felületekre és kézre. (A WC ülőkét mindenki maga után fertőtlenítette, ahogy a pelenkázó asztalt is)

2021. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

28-30 körül

Nem is bántam meg mert a 35. héten a semmiből befektettek egy rutinvizsgálatnál, hát ha nem lettem volna összepakolva nem lett volna egyszerű a férjemnek elmagyarázni, főleg hogy előtte 1 héttel költöztünk, még én se tudtam volna mi hol van, nem hogy ő

2021. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
35. héten még nem volt teljesen bepakolva... 10 perc alatt mire a mentő jött össze volt pakolva!
2021. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!