Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódás alatt(környéken) ...

Beágyazódás alatt(környéken) lehet enyhe sárgás folyas? Ovu utan vagyok 4-5 nappal.

Figyelt kérdés

#Beagyazodas,folyás
2021. jan. 29. 08:16
 1/8 A kérdező kommentje:
a reggeli hom 37,2.
2021. jan. 29. 08:18
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Mit éreznél az 5.napon?Nagyon korai...Még eztán fog elkezdődni ha egyáltalán lesz nem lehet tudni.Ovuláció után mindenkinek fenn van a hő az semmit sem jelent.Nekem hőemelkedésem is volt és mégsem lettem terhes.Ezekre a butaságokra én már nem adok.A folyás pedig a hüvely öntisztító mechanizmusa is lehet.Ezekre ne alapozz
2021. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi,

Azért kérdezem mert még nem volt ilyen folyasom .

Egy szóval sem írtam hogy éreznek valamit.

Úgy tudom hogy ovu utan 5-7. napon kezdődik a beagyazodas .Ezert kérdeztem hogy volt e valakinek ilyentalyt sárgás folyása.

2021. jan. 29. 08:36
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek semmi nincs hanem csak pozitív lesz a tesztjük 2 hét múlva és ennyi
2021. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt beágyazódási vérzésem de inkább barna és piros színű és nagyon kevés.
2021. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sárgás a folyás, az inkább baktériumra utal
2021. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Itt most olvastam pár kérdésnél hogy volt akinél jelentkezett ilyen folyas beagyazodas környéken .

Volt akinek végig a terhesseg alatt volt ilyen .

Na mindegy majd kiderül mi lesz 2 hét múlva.

2021. jan. 29. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is végig van folyásom terhesség alatt, ez volt az első tünet. De nem sárga, az valamilyen baktériumtól van.
2021. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!