Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinél volt ilyen? Mennyire...

Valakinél volt ilyen? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Menstruáció vagy ahhoz hasonló tünet terhesség alatt. Második trimeszterre elmúlt a vérzés?

2021. jan. 30. 00:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Ezt is te tetted fel. Nem vagy terhes értsd meg!! Ha lenne is vérzés valamiért akkor is pozitív lenne a HCG teszt. Inkább menj el pszichológushoz vagy ne szexelj, könyörgöm.

2021. jan. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

De biztos minden esetben kimutatná?

Szörnyen rettegek, fiatal vagyok, nem akarok gyereket.

És tudom, hogy amúgy is késő lenne, de nagyon félek. Már voltunk azóta többször is együtt párommal, azoktól nem parázom.

És rengetek cikk is van, ami pont az ellenkezőjét mutatja.

Biztos kimutatná? Akárhanyadik héten is? Nem tudok aludni, teljesen kivagyok már.

2021. jan. 30. 01:10
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, 1000%.
2021. jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ma szüleim előtt fakadtam ki sírva. Nagyon stresszelek amúgy is érettségi miatt, de ez nagyon nyom. Próbálok logikus lenni, hogy öt teszt negatív és akkor semmi baj, mert, aki vérzik is terhesség alatt, annak is kijelezné. De mindig van kis százalék és EZÉRT félek. Mert több oldalon is olvastam ilyeneket. Ne haragudj, tudom, hogy már az agyadra megyek :(
2021. jan. 30. 01:12
 5/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudj még egyszer, csak már 3 hete tornázom 5 alkalommal hetente. Próbálok este nem enni. Igaz nem alszom jól és stresszelek érettségi közeledte miatt, de mitől nő az ember hasa akkor. És mindig zavar a kis lehetőség is. Ha lehetne mód rá, elköttettem volna magamat már akkor, amikor elkezdtem menstruálni, mert sose szeretnék terhes lenni vagy gyereket.
2021. jan. 30. 01:14
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne szexelj inkább, nem való neked.
2021. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tényleg az az egy alkalom miatt vagyok ki. Máskor mivel nem maradt bennem, nem csúszott el, így nem volt baj. :(
2021. jan. 30. 01:15
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Akkor rettegj.
2021. jan. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
:(
2021. jan. 30. 01:16
 10/24 A kérdező kommentje:
Remélem sose tapasztalod meg milyen érzés ez
2021. jan. 30. 01:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!