Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetes terhesen árthat a...

Kb 5 hetes terhesen árthat a magzatnak a tetoválás?

Figyelt kérdés
Nyilván meg akkor mikor csinaltattam,(2napja) nem tudtam, hogy babát várok. Lehet ilyenkor baja vagy minden rendben lesz? Orvoshoz 1,5 hét múlva megyek majd és szeretnék addig megnyugodni.

2021. febr. 1. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Hogy tetováltak egy öt hetes magzatot? Ez nekem nem világos.
2021. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a magzatot, hanem engem tetováltak. 🤦🏼‍♀️
2021. febr. 1. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Meg kozos verkeringesetek sincs ilyenkor, nem tud artani neki.
2021. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ! :)))
2021. febr. 1. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem tud


Igazából amiatt nem ajánlott, mert fertőzésveszélyes művelet

2021. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Igy van ahogy az utolsó mondja.
2021. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

8 honaposan tetovaltattam ... Igaz az mar a nagyon sokadik volt.


Ha vicces lennek azt mondanam h a gyerek is mintas lett 😂


De nem. Semmi baja nem lesz se neked se neki. Tartsd be amit eloirnak tetovalas utan es semmi bajod nem lesz.

2021. febr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Micsoda felelősségteljes szülők. Elképesztő, hogy a tetoválás annyira marha fontos, hogy ezt a 9 hónapot ne bírják ki. Nem is értem. Mondjuk amikor terhes egy nő, nyilván a legfontosabb dolog amin gondolkodik, hogy mit firkáljanak rá. Halaszthatatlanul fontos dolgok ezek.
2021. febr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja ne aggódj, kicsi még 🙂 viszont aki irta hogy 8 hónapos tetováltatott, nem is értem 😃 elvileg nem teszik meg, főleg ha tudják hogy baba van. Az meg hogy 9 hónapot kell csak kibirni... Ha jól tudom szoptatás alatt se igazán tanácsos. Én is akartam, azóta is csak aarok, hiaba réges rég nem szoptatok, most nincs időm rá, másba forgatjuk azt a pénzt és időt, de nem bánom. Most más a fontos, nem az hogy varrasson az ember 🙂
2021. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért terhesen jut ez eszedbe? Tetováltass utána
2021. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!