Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felritkulás, negatív teszt,...

Felritkulás, negatív teszt, akár terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom orvos és teszt, de türelmetlen vagyok. December végén voltunk együtt a párommal, utána januárban szinte napokat verezgettem, majd menstruációm is volt, végül verezgettem tovább. Orvoshoz mentem, aki a vizsgálat során észre vette hogy a spirál ami már 3 éve van fent teljesen rossz helyen volt és teljesen lecsúszott. Uh-t csinált és azt mondta lát 5,2mmes felritkulást. Rá kérdeztem, azt mondta lehet akár terhesség is de lehet csak egy verömleny. Spirál eltávolítása történt. Azt mondta teszteljek egy hét múlva, meg is tettem negatív lett. Jövőhètre kaptam időpontot egy újabb vizsgálatra ha addig nem jönne meg.

Nem gyanakszom terhességre hisz azt már mutatná a teszt is. Vagy akár lehetséges volna hogy mégis??

Járt valaki hasonlóan esetleg?



2021. febr. 2. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Dec. 29en volt az utolsó aktust, rá egy hétre verezgettem, majd 4napos gyengébb vérzésem volt. Majd pár nap tiszta nap, majd ismét barnazgatas. Aztán orvos, és most várakozok.
2021. febr. 2. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Dec 29 óta ki kellett volna mutatnia a tesztnek, pláne azóta menstruáltál is. Én dec 29-30 körül lettem terhes, január közepén már egyértelmű pozitív lett a tesztem, rá egy hétre pedig doki is igazolta a terhességet.
2021. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hogy ha nagyon izgulsz vegyél predictor early tesztet. Nekem 1 nappal a várható mensi előtt kimutatta, szerintem elég jó teszt.
2021. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én sem gondolom hogy terhes lennék. Lehet a spirál levétele gyulladás is okozhatja ezt a felritkulást.
2021. febr. 2. 14:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!