Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 1 éven belül...

Szülés után 1 éven belül terhesség?

Figyelt kérdés

Olvasni, hogy szülés után 1 éven belül az anyára és babára nézve is nőnek a komplikációk eshetőségei, kortól függetlenül.

Tapasztalatokat várnék pro és kontra, akinek problémamentes terhessége volt így, vagy esetleg valóban volt gond.

6 hós a kislányom.



2021. febr. 3. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1 baba problémamentes.

2 baba egész terhesség szörnyű, problémákkal tele. Sok-sok hét kórházban fekvés. Amikor ő 9hónapos lett, már 3as baba a pociban volt.

3 baba legszebb 9 hónap/nem csak problémamentes volt, hanem az életem is teljesen gondtalan volt.

Rá 6 évre 4es baba elhalt a pocakban :(

5 baba missed ab műtét után 6 hétre fogant. Megint problémás terhesség

2021. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőmnek 8hós volt a lánya, mikor terhes lett. Problema mentes terhessége volt, voszont szülésnél komplikációk léptek fel, a méhét ki kellett venni. A doki azt mondta, hogy nem regenerálódott neki teljesen, valószínű az volt az ok.
2021. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Császár után 13 hónappal született a második, vbac. A harmadik 18 hónappal, a negyedik 15 hónappal később. Probléma és tünetmentes, álomvárandósság volt mind.
2021. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
A kisfiam 4 hónapos volt amikor megfogant a kistesó. Most a 6. hónapban vagyok, 13 hónap lesz köztük. Eddig problémamentes a terhesség. Az első várandósságom is könnyű volt, de a második még annál is könnyebb. Bízom benne a szülés körül is minden rendben lesz. (Egyébként császáros vagyok.)
2021. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Az elso terhessegem problemamentes volt:) egy csoda 17 honapos babank van.

Oktoberben fogant a kisteso. 7.heten voltam uh-n minden tokeletes volt.

Aztan sajnos dec.28-an elkezdtem verezni. 29-en missed ab mutet.

Most vagyok az elso menzesznel. Remeljuk osszejon🤞🏼

2021. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

4 gyereket szültem 5.5 év alatt, ezen belül a három kisebb között 1,5 év, illetve 15 hónap a korkülönbség.

4 teljesen eseménymentes terhességem és 4 könnyű szülésem volt.

2021. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angel3000 ***** válasza:
65%
Kedves kérdezô! Egy baràtnôm, szûlt igy, minden rendben ment, de borzasztò kövér! Nem tudott regeneràlòdni a teste! Fiatal nô 30 alatt és több mint 100 kg!
2021. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!