Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héten vérzés, elvetéltem?...

6. héten vérzés, elvetéltem? Hívjam holnap az orvost?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a teszt és jelentkeztek is terhes tünetek.

Most viszont azt hiszem megjött :( fáj a hasam, de nem nenzesz szerűen, hanem szúr :(


Ilyenkor az orvos mit csinál?

Biztos a vetélés vagy van még remény?

Kell amúgy szólni az orvosnak? Csak azért kérdezem, mert ha nem tesztelek, csak annyit gondolok, hogy késett.


Nem vagyok benne biztos, hogy holnap rendel-e az orvos, ha igen, fogadni biztos csak egy hét múlva tud.

Menjek a kórházba vagy mit tegyek? 😥


Köszönöm a válaszaitokat!


2021. febr. 4. 18:25
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Ui. orvosnál nem voltam a tesztelés után, mindenki azt mondta, hogy túl. korán felesleges.
2021. febr. 4. 18:28
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

En mennek az ugyeletre. En is pozit teszteltem, tudtam, h kismama vagyok. 6.heten elkezdtem verezni. Bementem az ugyeletre, talaltak egy hematomat. Az embrio eletjelensegeket mutatott. Fekudnom kellett folyamatosan. Mara mar felszivodott a hematoma. 10 hetes vagyok es a babammal minden rendben.

Nem biztos, h nalad a veteles indult be. Menj orvoshoz minel elobb! Szoritok!

2021. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
En is elmennék, ha vetélés is, nem árt ha megnézik, hogy minden rendben van e odabent.
2021. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Most menj ügyeletre. Szurkolok!
2021. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Indulunk a kórházba!
2021. febr. 4. 19:11
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok hogy minden rendben legyen! Majd irj
2021. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetesen volt kis vérzès. Hematóma volt. Szurkolok, hogy minden rendben legyen!!!!

Irj majd!

🤞🤞

2021. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet! Csak hogy bìztatòt is ìrjak, 8 hetesen erős vèrzèsem volt, de minden rendben.
2021. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Most szült egy tök aranyos kismama császárral, itt tolták el előttem, egymásra mosolyogtunk, olyan cuki volt :)


És fel is szabadult az orvos aki operálta, úgyhogy nemsokára sorra kerülök 🤞

2021. febr. 4. 20:22
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj! Drukkolok!
2021. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!