Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátlótól lehet nagyobb...

Fogamzásgátlótól lehet nagyobb hízás?

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja szedem, és azt vettem észre , hogy híztam, hasam is, olyan mint aki több hónapos terhes,felvan puffadva.

Lehet a hormonoktól?

A vérzésem megjött és teszt is negatív ,ezért gondolom, hogy nem lehet terhesség.


2021. febr. 5. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja a gyógyszer...sőt
2021. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen okozhatja. Nekem is az egyik gyógyszer mellékhatása a hízás volt. Fél év után váltottam egy masikra. Mondjuk attól fogytam. Lement a felszedett kiló. Teljesen normálisan beállt a súlyom.
2021. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Betegtájékoztatót nem árt elolvasni
2021. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettes melyik gyógyszertől fogytál?
2021. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyógyszer elkezdésnél +kb 5kg, majd 8 hónap mulva mikor abbahagytam, 2honap alatt +10kg...



Elötte 9 évig szedtem gyógyszert, aközben nem híztam, de mikor abbahagytam akkor is ugrott rám majdnem egy 10es.

2021. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Volina a márkája.
2021. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En pont a volinától híztam. 5ös voltam.
2021. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én direkt azert szedtem, hogy hízzak. Mondtam a dokinak olyat irjon fel amitől hízni fogok, jót nevetett, mondta hogy az esetek 99%-ában olyat kérnek ami nem hízlal. Amúgy valójában nem is a foh. gátlótól gyarapszik a súly, hanem az étvágyat nőveli, meg vízvisdzazartó hatású (ezért a haspuffadás). 9 hónapig szedtem, 12 kilót sikerült magamra kaparnom,majd abbahagytam 2-3 le is ment pár héten belül, azóta stagnálok.
2021. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!