Arthat a babanak?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok.

Egyszer sem ittam energia italt a terhessegem alatt.

Nescafe 3in1 is kb havonta 3x.

Most meg kivantam a hellt, arthat?


2021. febr. 6. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2021. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem. De nem ajánlott
2021. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Kevéstől/egyszeri alkalomtól nem lesz baja, de inkább ne igyál meg egy egész dobozzal (vagy ne egyszerre), mert nagyon magas a koffeintartalma.
2021. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Írják a dobozán, hogy terheseknek és szoptatás alatt nem ajánlott a fogyasztása.
2021. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
kb. ugyanannyi koffein van benne mint a nescaféban.
2021. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Persze. Ha az ajánlásokat néznénk kb.semmit nem ehetne-ihatna egy kismama..

39.hetes. A legtöbb dolog ami árt,az 12.hétig árt. Amennyi koffein van benne, az kb.egy kv-ban van. Nekem napi 2 kv-t is engedett a doki,mert alapból alacsony a vérnyomásom. Ha a vérnyomás jó,miért ne? Nem literszámra akarja inni.

2021. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanmár, idd meg nyugodtan!


Én kávéztam 2x egy nap, ha kivantam hellt(3x kb) megittam, vagy mekis kaja, na az ottani kólát úgy kivantam hogy csak na. Pedig a fele viz🤣


Nem muszáj chia magon meg asvanyvizen elni terhesen sem, persze idafigyelünk jobban, de párszori allalomnak semmilyen káros hatása nincs.

2021. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Hacsak nincs eleve túl magas vérnyomásod, szerintem nincs okod aggódni. De az nem rossz ötlet, ha több részletre osztva iszod meg, nem egy nap alatt az egészet. Vagy legalább aznap kihagyod a kávét.
2021. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Vannak elméleti ajánlások, de kérdezd meg az ORVOST, hogy ettől mennyiben tér el a gyakorlat.

Lehet hogy mondjuk 0 koffein az ajánlott, de (hasraütök) azt mondja, hogy napi 50 mg reggel, étkezéssel bevíve nem árt. Lenyeg hogy ne ránk hallgass, de nem hinném hogy attól amit eddig tettél lenne bármi bajod.

2021. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a koffeintartalma miatt nem ajánlják. Van benne egy csomó káros adalékanyag.
2021. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!