Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is egész nap aktiv a...

Másnak is egész nap aktiv a babója ?

Figyelt kérdés

Majdnem egész nap rúgdos,max 10-15 percet van nyugodtan,meg éjjel mikor alszok talán akkor nem rúgdos.

Ha ülök vagy állok akkor kevesebbet mozog,de fekvéskor nagyon aktív.



2021. febr. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fekveskor jobban érzed , mert arra koncentrálsz. Illetve a baba éjjel is rugdos, ő nem akkor alszik amikor te , csak nem ébredsz fel rá .
2021. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az enyém is nagyon aktív. ☺️ Én örülök neki, mert ilyenkor tudom, hogy jól van, nincs okom aggodalomra. A rúgdosás egyáltalán nem zavar, csak az, amikor csuklik. Olyankor sajnálom szegényt, meg az olyan fura érzés.

Egyébként sokszor lehet következtetni a későbbi viselkedésére, legalábbis ismerőseim tapasztalatai alapján: akinél már ijesztően sokat aludt a baba a pocakban is, az később is nyugodt, jó alvó baba lett. Akinél meg egyfolytában rúgkapált, annak mozgékony babája született. Úgyhogy nagyjából erre lehet számítani. 😁


25+2 hkm

2021. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ks így volt, éjjel nappal buli volt a pocakban. Ha nem éreztem 2 percig már aggódtam.

Na hát már 11 hónapos.

Azóta is ilyen aktív mint bent volt és kint sem alszik semmit se 😂 mindneki mondta hogy egy baba az első hónapokban kB csak eszik alszik

Hát ő nem erről híres.

Nappal lofaszt nem alszik.

Most már legalább éjjel alszik.

Bulizik mint bent a pocakban.

2021. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!