Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D babamozi tevedhet a magzat...

Lernen kérdése:

4D babamozi tevedhet a magzat nemeben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 hetes genetikan is kislanyt mondtak, 20 hetes getenikan is es ezek mellett a dokim is vegig lanyt mondott. Ma vagyok 31 hetes elmentunk 4d babamozira es ott a szonografus holgy most eloszor kisfiut mondott. Hihetek a holgynek? Igy elnezhetett a genetikus professzor es az orvosom is? Termeszetesen mindegy hogy mi csak hidegzuhanykent ert mar minden rozsaszin a babanak es fogalmam sincs hogy kezdjem el lecserelni a ruhatarat vagy kinek hihetek :)



2021. febr. 8. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Láttátok a kukit? :) nálunk egyértelmű volt :)
2021. febr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 31 hetesen pontosabban meg tudják mondani. Én mindkét terhességnél a 26. hét után voltam 4d uh-n és mindkét esetben eltalálták a német, jól lehetett látni. A fiamnál már 12 és 20 hetesen is fiút mondtak, de csak a 29 hetes 4d uh-nak hittem. Nem is vettem fiús dolgokat addig és nem adtam tovább a lányom holmijait addig.
2021. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*nemét
2021. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ralattatok rendesen?

Ebben az esetben elmennek meg 1 4D-re de máshoz. Nekem 12 héten azt mondták fiú, és fiú is volt, és 4D-n is telibe ralattunk a kukira.

2021. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha bújkál vagy nem mutatja úgy magát, akkor bizony lehet lány a kukac is.

Mi is így jártunk, fiú maradt. 😊

2021. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!