Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevès mensi? Negatív teszt....

Kevès mensi? Negatív teszt. Lehet attól mèg terhessèg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje már szedek fogamzásgátlót, mindig nagyon sok volt, az előző hónapba nagyon kevès volt a mensim aztán aktus után 3-4 hèttel teszteltem negatívat így gondoltam megvárom a kövi mensimet ès ha azis kevès lesz akkor tesztelek mèg egyet. Hát most jött el a mensim ideje ès kevesebb is van mint előző hónapba úgyhogy tuti fogok mègegyszer tesztelni. Szerintetek mi lehet az oka? Aggodók kicsit, tesztelni csak jövőhèten tudok.
2021. febr. 10. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez normalis
2021. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Csak sok olyat hallodtam hogy kevesebb mensi terhessègre utal. Ès fogamzásgátló mellett kicsit mèg parább.
2021. febr. 10. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló csökkenti a “menstruáció” mennyiséget, sőt remélem tájékoztatott téged az orvos hogy ez NEM valós menstruáció, hanem egy megvonásos vérzés.
2021. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt ènis tudom hogy csökkenti. Csak már kb másfèl ève szedem, ès az előfordulhat hogy csak ennyi idő után kezdi el csökkenteni?
2021. febr. 10. 17:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális gyógyszer mellett, az is ha csak egy, másfél napig van. Lehet, hogy ennyi idő után. És igen, ez nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés.
2021. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
normális ha csökken a mennyisége, ideje. én akkor voltam úgy vele, hogy akkor ami még van beszedem, de abbahagyom a fogamzásgátló szedését.
2021. febr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Èrtem. Köszönöm a válaszokat. Csak kicsit aggódtam mert eddig gyógyszer mellett is sok volt, aztán ez a hirtelen kevès, főleg azóta mióta le feküdtem barátommal, kicsit meg ilyesztett.:)
2021. febr. 25. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azért aggódnék hogy miert sok a fogamzásgátló mellett..
2021. febr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez miatt is aggódtam így visszagondolva, hátha nem hatott a gyógyszer vagy akármi,ès esetleg ezmiatt teherbe estem. De azèrt kèt hónap után csak nem tèved a teszt. Úgy hogy gondolom most kezdi el csökkenteni akkor a vèrzèsemet a gyógyszer.
2021. febr. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!