Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy feledjem el az elso...

Hogy feledjem el az elso vetelest azert hogy ez a terhesseg stresszmentes legyen?

Figyelt kérdés

Lassan vege az elso trimeszternek de minimum heti 1x remalmom van.

Azt almodom hogy elvetelek es latom a kisbabat a foldon/zsepin/torolkozon.

Hogy felejtsem el?? ☹️


2021. febr. 11. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hat nekem ez nem menne. En nem veteteltem el a fiam előtt és mégis végig paraztam. ☹️ Szerintem ez majd enyhül ahogy jönnek a vizsgálatok és minden rendben lesz
2021. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remelem!!😊 ha elmegyunk az orvoshoz megnyugszok de mar a jovoheti genetika miatt izgulok
2021. febr. 11. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok 🙂
2021. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki egyszer már elvetélt az úgyis aggódni fog. Még azok is szoktak aggódni akik sose vetéltek el. Teljesen akkor fogsz lehet csak megnyugodni ha megszületett.

Mi lombikozunk ráadásul, még az is megnehezíti, hogy csak orvosi segítséggel sikerülhet. Nekem tavasszal volt vetélésem, mert leállt a szíve. Műtéttel lett vége. Ősszel a következő lombik is terhesség lett. Próbáltam nem gondolni a vetélésre, mondogattam magamnak, hogy most minden rendben lett. Nehezen tudtam erről magam is meggyőzni, mert közben barnáztam/véreztem is. Ennek is sajnos vetélés lett a vége. Azóta túl vagyunk pár vizsgálaton, talán megvan a probléma. Igazából nem tudom, hogy tudok majd pozitívan gondolkozni ezek után.

Mivel neked lassan vége az első trimeszternek akkor így már folyamatosan csökken a vetélés esélye. Erre például tudsz gondolni. Ha megtörténik a genetikai vizsgálat akkor már az is segítség lesz szerintem. Ha elkezd mozogni akkor már az is megnyugtató lesz. Így apránként mindig van mit várni, és megszületik végül a babátok.

Drukkolok nagyon, hogy minden renden legyen!

2021. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én végig stresszes voltam. Most, a 35.héten is rettegek, hogy egyszer csak nem fog mozogni.

Szintén volt egy vetélésem.

2021. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet elfelejteni 😩

Végig paráztam. Szintén voltak rémálmaim. Minden egyes ultrahang előtt tiszta ideg voltam "felkészülve" arra h baj van.

De nem lett 🥰

2021. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én három babát veszítettem el, mire negyedikként megszületett a kisfiam! Ráadásul mindet műtéttel kellett befejezni. Féltem. Minden vizsgálat előtt. Ha nem mocorgott azért, ha túl sokat, azért. A genetikai előtt olyan gyomoridegem volt, hogy nem bírtam enni. Nem tudtam nem félni. De próbáltam elterelni a figyelmem amennyire csak lehetett. Dolgoztam végig, csak az utolsó hónapban voltam otthon. Sokat olvasgattam, főzőcskéztem, aludtam. A 41. hét végén jött világra a kisfiam, aki azóta lassan 3 éves lesz.
2021. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rettegek, én nem tudom teljesen elfelejteni és ezáltal stresszmentesen megélni a jelenlegi terhességem.

Egy babát veszítettünk el, a második terhességemmel pár napja töltöttem be a 12. hetet, de itt is problémák voltak barnázás/vérzés miatt. Minden egyes vizsgálat előtt borzalmasan félek, felkészülök a legrosszabbra. Nagyon nehéz, de a vizsgálatok közti időben igyekszem elterelni a gondolataim, lefoglalni magam.

2021. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!