Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzi így a terhesség...

Más is érzi így a terhesség utolsó heteiben?

Figyelt kérdés
Még egy hét van a szülés kiírt időpontjáig,de már nagyon "kivagyok".sokszor érzem magam idegesnek,a másfél éves kislányom mellett, eddig semmi probléma nem volt, de már olyan nehéz egész nap pakolni, főzni, mosogatni, takarítani... És azt érzem mindig hogy nehogy úgy hagyjam itt a férjem meg a kislányom hogy nincs tisztaság, rend... Erőm pedig már nincs, de valahogy mindig megcsinálom. Más is bebolondul így a végére? Hétvégén a férjem segít, de a hétköznapok alatt már magamat is idegesítem😆
2021. febr. 11. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha úgy hagyod ott, akkor majd megcsinálja a férjed. Gondolom, felnőtt ember, aki képes kitakarítani, rendet rakni, megfőzni. Főleg, hogy a látogatási tilalom miatt hozzád se mehet be a kórházba, így lesz rá 3 napja, hogy tiszta lakással és meleg étellel várjon, mire hazamentek a kicsivel.
2021. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pontosan így voltam, csak 3,5 éves nagyobbikkal közben, és nem csak 1-2 hétre korlátozódott ez az állapot, hanem jóval többre :) (alvászavar, hányinger, hányás konkrétan végig - eléggé kimerültem a végére). Sajnos jó tippem nincs, csináld meg, amit muszáj, és aludj/pihenj, amennyit bírsz, most ne a lakás állapotával foglalkozz! legyen kaja, ha a férjed nem házias, hogy esetleg főzzön, mire kijössz a kórházból, de ha belefér, hogy 1-2 hétig rendeljetek, akkor még az sem kell. Most csak a túlélésre játssz, és tarts ki! :)
2021. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az utolsó hetekben, hanem inkább az utolsó hónapokban voltam így totyogó lányom mellett.
2021. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is egy hét van vissza. Hasonlóan vagyok mint te. Minden este kikészítem a fiam másnapi ruháját, figyelem van-e elég kaja, tiszta ruha. De aztán rájöttem, hülyeség. Amikor szóba hoztam, a férjem is ugyanezt mondta, hogy ne foglalkozzak ezekkel, megoldják.

Viszont ha nem csinálom, akkor meg beleőrülök a várakozásba és a “mi lesz már?!” Gondolatokba...


Te el tudod terelni a figyelmed valami mással???

2021. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán... Muszáj a kislányommal játszani, megy a nap, úgyhogy azzal nincs baj hogy nincs dolgom, csak közben szenvedek😅
2021. febr. 11. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!