Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sok 1 hónap alatt...

Szerintetek sok 1 hónap alatt 3 kg hízás?

Figyelt kérdés
24 hetes terhes vagyok.67 kg-mal kezdtem,most vagyok 74 kg.

#terhesség #24hetes terhes
2021. febr. 11. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem egyetalan nem sok😊Azt mondjak a vege fele jonnek a kilók😊Eén 61kilóval kezdtem most vagyok 67,5(29hetes vagyok).De erzem hog most kezdek igazan kerekedni,jobban csak a hasam halistennek😊Boldog babavárast
2021. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Attól függ kinek 😂

Én összesen 12kg-t híztam, a 24.hétig semmit. A védőnőnk megis dietáztatni akart, kórházba küldeni, mert ez a hízás rengeteg 😂😂😂

Nekem jo volt.


Most a 6.hét végefele járok, már most +3kg feljött. Én jól érzem magam így is. Előre félek a védőnőtől 😂😂😂

2021. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Ráadásul még csak most jön a java.
2021. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Nekem a 21.hétig +5 kg jött fel (60-ról 65-re). Csak a hasam kerekedik
2021. febr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nem sok hidd el. Én 58.5 kg voltam amikor kezdtem a terhességet. Most 63 kg vagyok....16. hétben járok. Alig eszek és még a víz is tapad rám...megjegyezném nem vagyok kövér egyáltalán de így mi lesz később mire a végére érek na azt nem tudom😔😔😔
2021. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!