Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet erezni ha mar beekelodot...

Lehet erezni ha mar beekelodott a baba feje?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, hogy a huvelyemben olyan erzes van mintha belulrol nyomna neha valami lefele es ki is van dudorodva picit. Szoval lehet erezni hogy igy nyomja lefe "valami", az mar lehet a baba feje? Nem tudom jobban elmagyarazni, mintha kidulledne a huvelyem...de nem mindig ilyen, most pl regota pihentem es elmentem pisilni akkor ereztem, hogy megint nyomas van benne es ki van domborodva az egesz....

Magzatviz nem szivarog, nyakdugoval nem talalkoztam, napi parszor a derekam fajdogal es egy kis mensi szeru gorcs, de egyaltalan nem veszesek. 37hkm



#Beekelodes
2021. febr. 11. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es szerintem a hasam se sullyedt le, a baba pozicioja pedig szinte honapok ota mar iranyba van, multheten is pont ott volt a buksija ahol kell
2021. febr. 11. 18:55
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem elméletileg már beékelődött, de a hasam nem ment lejjebb.

Én annyit érzek, hogy jobban feszül alul a testem. Például hamarabb szúr be a hasam egy-egy felálláskor és a szeméremcsontom formáját sokszor érzem.. :/

39 hkm

2021. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is ez van, sétálni is fáj, mert folyamatosan nyomja a szeméremcsontom. Szülésznő szerint a fejecskéje nyomja, de ahhoz nem kell beékelődve lennie, sem lesüllyednie.
2021. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem faj ott semmi, meg a csontomnal sem erzem...
2021. febr. 11. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
A baba fele a medencében van, a hüvely meg a medencén kivül. Ha a feje beilleszkedett, az a hüvelyre semmilyen hatással sincs, nem lehet.
2021. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Hol máshol lenne a hüvely, mint a medencében? :O
2021. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem oldalt harantban feküdt a 31 héten is. Egy reggelre befordult. Alig tudtam menni,úgy éreztem kiesik alul és csoszogtam,órákig menni is alig bírtam,nyomta a húgyhólyagom..nagyon megijedtem hogy baj van,úgy éreztem hogy elhagyom a babát. De megnéztük,uh n és csak annyi történt hogy befordult fejjel lefelé.
2021. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!