Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó menstruáció szerint 7...

Utolsó menstruáció szerint 7 hetes terhes lennék,(dec.23) viszont ultrahangon 4 mm-es petezsák volt látható!? 4-5 hetes terhességnek felel meg! Ciklusom általában 31 napos! Ez normális?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ohh nagyon sajnálom! Fel a fejjel! Legközelebb sikerül!
2021. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok ha már így alakult szetencsés vagy, én is vártam, de sajnos nekem nem akar elindulni, hétfőn műtéttel lesz befejezve.
2021. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokkal szerencsésebb helyzet,hogy spontán megindult. Nekem is missed ab volt ilyen esetnél.
2021. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudd, hogy nem vagy egyedül, és hogy jogod van gyászolni a kisbabádat, akkor is ha ennyire pici volt! :(


(Tudom, ez sokaknak egyértelmű, de én hasonló esetben annyi beszólást kaptam, hogy azóta úgy érzem,ezt mindenkinek el kell mondani, mert nekem is jólesett volna, ha valami ilyesmit mondanak ahelyett, hogy ne sírjak, majd lesz másik)

2021. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma bementem reggel a kórházba,mert biztos ami biztos alapon megnézetem magam! Jól tettem mivel szükséges volt egy egészségügyi kaparás! Nem volt már petezsák vagy is terhesség,de még is maradt bent valami!! Még nem igazán tudom,hogy hogyan érzek! Ma láttam egy hölgyet aki a masodik trimeszterben veszítette el a babáját,végtelenül sajnáltam és együtt éreztem vele! Szörnyű dolgok ezek! Szerintem is élje meg mindenki úgy a babája elvesztését ahogy szeretné senki ne mondja meg a másiknak,hogy mit érezzen!! Én is kaptam ma pár "hozzászolást"!!
2021. febr. 13. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!