Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kb 3 hónapja volt utoljára...

Ha kb 3 hónapja volt utoljára aktusom lehetek e terhes? Megjött rendesen.5-7 napos.Nincs mellfeszülés.Most viszont fáj a gyomrom de nagyon(nem ég)és néha hányingerem van.Ezen kivűl semmi.Csináltam 3 tesztet,negatív lett.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️

Menstruáció + negatív teszt = nem terhes.

2021. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

matematikai étteremben a valószínűsége nem nulla


de biztos kell neked szexelni, ha ennyire parázol emiatt?

2021. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Három hónapos terhességet a teszt egyértelműen kimutatna.

2. A gyomorfájás egyébként sem terhességi tünet. A hányinger is csak az első három hónapban.


Valamivel elrontottad a gyomrodat. Erre viszont tipikusan jellemzők a tünetek, miért nem ez jutott eszedbe először?

2021. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, még egy ilyen kérdés?! Hogy lehetnek ennyire sötétek az emberek!!!
2021. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megfordult a fejemben igen a gyomorrontás. De az már 1 hete tart.

Azt meg egy kicsit soknak tartom.

Csak lehet olyanokat olvasni hogy vki menstruál a terhesség alatt. Meg hogy a HCG szint változás miatt nem biztos hogy hiteles eredményt mutat a teszt. Igaz nem reggeli vizeletből csináltam hanem délután. Ezért bizonytalanodtam el.

A gyomorfájásom inkább délelőtt meg kora délután van, utána meg szinte megszűnik. Igaz szedek rá nospa meg pantoprazol.

Meg híztam is az elmúlt 3 hónapban. Ezért vagyok bizonytalan.

2021. febr. 12. 21:13
 6/7 A kérdező kommentje:

Még annyi hogy megszakításos volt az aktus kb 3 hónappal ezelőtt. Ami tudom hogy felelőtlenség.

Meg fura érzés van egy picit a hasam aljában ma éreztem először. Ilyen nyomás jellegű. Nem szurkál semmi ilyesmi.

Most vagyok a mensim utolsó napján.

2021. febr. 12. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Borzalmasan sötét és buta vagy.
2022. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!