Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van olyan, hogy...

Valaki : kérdése:

Tényleg van olyan, hogy valaki terhes lesz a menstruáció alatti szextől?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom elképzelni, mert peteéréskor is viszonylag kevés az esélye,hiába akkor a legtöbb.

Azt tudom, hogy a tiniket érdemes írogatni ezzel, hogy nehogy felbátorodjanak a védekezés nélküli szexre, de a valóságban tényleg előfordulhat ilyen?

Kíváncsiságból kérdezem.


2021. febr. 13. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Vagyis nem pont mensikor, hanem mikor elmúlt, rá másnap.

Belevagtunk a babaprojektbe. Elmúlt a vérzés utana masnap szexeltünk. Harmadnap férjemnek lett egy tüdőembóliája (28evesen) igy 1 hetig kórházban volt, utána otthon pihengetett. Szóval abban a ciklusban az az 1 szex volt. Vártam, hogy megjöjjön, nem jött, biztos késik. 1 hét késésnél mar kezdtem gyanakodni, teszteltem egyet. A második csík majdnem leugrott a tesztről.

Most 22 honapos :)

2021. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akinek rovidek a ciklusai, menstruacio alatt van peteerese. Sot olyan is van, h valaki csak ugy tud teherbe esni.
2021. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elso 1-2 napban szerintem nem valoszinu, de utana siman.
2021. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk 24 napos a ciklusod, a peteerésed simán lehet a 10. nap környékén, a spermiumok a peteérés előtti termékeny nyákban több napig is életben maradhatnak, tehát a menstruáció utolsó napján ha szexelsz, akkor kicsi eséllyel, de túl élhetik. Ugyanis nem a peteérés napján, hanem előtte érdemes szexelni, ha gyereket akarsz, a termékeny nyák előtte kb 5 nappal már termelődik.
2021. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 29napos ciklusok mellett történt az eset, nem kell ehhez feltétlen rövid ciklus. Egy hosszabb ciklusnál is lehet máskor a peteérés, mint középidőben...


1es voltam.

2021. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Egyik barátnőm menstruációja utolsó napján lett terhes.

Szerintem ez akkor fordulhat elő, ha valaki hosszabb ideig menstruál, mondjuk 7 napot, vagy többet, akkor már a menstruáció vége egybeeshet a következő ovulációval.

2021. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Menstruáció utolsó napján fogant a kisfiam
2021. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azta, nem gondoltam volna, hogy ennyi mindenkivel megesett ez! Gratulálok a babákhoz és első, a férjed remélem azóta meggyógyult :))


Mi most csináltunk ilyet először, kiváncsi voltam, lehet-e ebből baba. De elmondásaitok alapján nem valószínű nálam akkor :)) (nem tervezzük konkrétan, de jöhetne akár most is )

2021. febr. 13. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Azóta rá 1 évre volt neki még1 :/ abbahagyatták vele a vérhigítót minden vizsgálat nélkül, rá 2 hónapra ismét kórházba került. Azóta, mostmár élete végéig gyógyszert szed.

De köszönjük szépen :)


1es voltam.

2021. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!