Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam az elso genetika...

Tegnap voltam az elso genetikai vizsgalaton. 13 hetes kismama vagyok minden rendben talalt a doktorno es a leletem is nagyon jo lett amit kaptam tole :) Mostmar ugye nagyon pici az eselye h barmi baj is tortenne az en dragammal?

Figyelt kérdés

Nagyon paras vagyok miota tudom hogy baba van a pocakomban.

Ugye mostmar megnyugodhatok?

Ha mindent rendben talat most akkor mar valoszinu hogy minde rendben is lessz kesobb is?

Elso babam ❤


2021. febr. 13. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély, de baj mindig történhet. Ez az egyik legnehezebb dolog az anyává válás során, hogy igazán nyugodt már sose leszel. De nyugi megszokod, hozzá edződsz 😅
2021. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi a válaszért, de te tetted fel a kérdést.

Simán lehet baja később is, nem véletlen van még két genetikai ultrahang és akkor még ott van az is, hogy mindent ki se mutat az uh, terhesség alatt, szülés közben is történhet sok minden és szülés után is derülhetnek ki gondok.

Nem fogok rémtörténeteket irkálni, a legtöbb baba egészségesen megszületik, ebben kell reménykedni.

2021. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Az elkövetkezendő 50-60 évben végig lesz min aggódnod, ez még semmi.


És sajnos durva dogok történhetnek szülés közben is.

2021. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarlak elkeseríteni... de bármi lehet...

Nem 1 embert ismerek, akinek 25.hét után halt el a babája... de az nem azt jelenti, hogy neked is ez lesz a vége... baránőmnek pl kiírt elött 3 nappal ált meg a baba szive... ismerek olyant is, akinek 2hetesen...

Emellett millióegy terhesség van, ahol semmi baj...


Az ördög sose alszik, tartja a mondás.


Azért mert mással az történt, meg veled nem biztos, hogy megfog.


Te kérdezted, én csak válaszoltam...

2021. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az előzőeknek igazuk van, bármikor bármi történhet. De első babád várod, természetes, hogy izgulsz. Éppúgy izgul a kismama a többedik terhesség alatt is, hisz minden terhesség más és más. Az nagyon jó, hogy az első genetikai szűrés jól sikerült. Próbáld elfogadni, hogy az életben bármi történhet, eleve bárkivel bármikor bármi dolog megeshet, de ettől még éljük az életünket, ugyanez igaz a terhességre is. Ha még dolgozol, az legalább elvonja a figyelmed, próbálj meg nem mindig agyalni, úgy gyorsabban telik az idő. Nekem az segít, hogy minden nap végén arra gondolok, ismét eltelt egy nap, és közelebb kerülök a szüléshez. Kösd le magad, ne rágódj. És ha majd megmozdul, még jobb lesz!
2021. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!