Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron szedése okozhat...

Progeszteron szedése okozhat sárga folyvást?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy hete szedek 2×1-et, két napja a barnázást felváltotta a sárga, krémszerű folyás. Ez lehet a progi gyógyszer miatt? Szerdán töltöm a 12.hetet.

2021. febr. 15. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem okoz ilyet. Inkább valami gomba/baci lesz, érdemes dokinak megemlíteni. A folyás nem lenne gond, ha nem lenne színe.
2021. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudom a progeszteron okozza-e, de én 12. hétig szedtem és szintén eddig volt sárgás folyásom. Nem volt semmi gomba/baci.
2021. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nem is volt krémes igazán.
2021. febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem volt gondom előtte ilyenekkel, amint a barnázás abba maradt, megjelent ez, szóval ezért gondolom. Meg ugyan olyan színe van mint a bogyónak, talán kicsit sötétebb.


Köszönöm a válaszokat, jövőhéten mindenképp megemlítem.

2021. febr. 15. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kúpot kell szedned?

Nekem azt kellett progi pótlásra és napközben az csurgott ki egész nap.

2021. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, szájon át kell szednem, de azt gondolom ez lehet, mert reggel vettem be, délelőtt volt csak ez a sárga folyás, nem is sok. Az estit most nem veszem be, úgyis el kell kezdenem csökkenteni napi 1-re, meglátom mi lesz.
2021. febr. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!