Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek magzatvíz...

Holnap megyek magzatvíz vizsgálatra. Lehet picit idegesebb vagyok a kelleténél, de félek hogy mi lesz. Mennyire lehet fájdalmas egy ilyen beavatkozás és lehet ettől bajuk a piciknek?

Figyelt kérdés
Mivel ikerterhes vagyok, így 2x vesznek majd mintát. Ha volt már valaki hasonló helyzetben akkor örülnék,ha leírná milyen tapasztalatai voltak.
2008. dec. 3. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira fájdalmas, mint inkább kellemetlen érzés, és persze sokunknak nagy stresszel is jár. Utána kb. egy hétig pihenni kell, feküdni, semmi megerőltetés. Ha görcsöl a pocid, fáj, vagy vérzel, azonnal szólj dokinak, hogy segíteni tudjon.
2008. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.zerintem csak egyszer fogják szúrni a pocakod,bár nekem 3 szor szúrták, mert mindig odampcorgott a babám,és mivel uh-val nézik közben, igy mindig ujj helyet kellett keresni a dokinak.egyátalán nem fáj,bár szerintem ezt embere válogatja.van aki egy vérvételtől is sirva fakad.én izgultam nagyon, és minden roszra felvoltam készülve,kellemesen csalódtam,picit kellemetlen,és ha lehet ne nézd mit csinál a doki,nekem ez bevált.utána tényleg pihenni kell, főleg, hogy 2 babát is vársz.nekem azt kérte a doki, ezt az egyet vegyem komolyan és nem lesz baj.ne izgulj, senkinek nem lesz semmi baja.sok sikert neked.
2008. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel külön burokban vannak, így 2x kell venni,ezt már közölte a dokim. Köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 3. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de önként vállalod vagy valamilyen eredmény nem jó?

Csak azért kérdezem, mert én a jövő héten megyek kombinált tesztet csináltatni és én is kétpetéjű ikrekkel vagyok terhes.

Köszi a választ!

2008. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!