Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt valami terhesse...

Valakinek volt valami terhessegre utalo tunete meg a pozitiv teszt elott?

Figyelt kérdés
Eszrevettem magamon, hogy fel vagyok puffadva, surun jarok pisilni es kicsit faradekonyabb is vagyok. Tesztelni meg nem tudok, mert semmit nem jelezne.

#Terhessegjelei
2021. febr. 16. 12:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem menzesz előtt vannak ilyen tüneteim és eddig meg is jött mindig.Ennyit tudok hozzáfűzni.Saját tapasztalatom ez
2021. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem. A teszt korábbi minden tünetnél (2 hét)

A legkorábbi terhességi tünet 6 hét után jelemtkezik.

2021. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen hamar nincsenek terhes tünetek.
2021. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a mellfeszülés, máskor soha nem volt. Később, teszt után a jobb szaglás és enyhe émelygés, de soha nem hánytam.
2021. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Az elsőnél mellfeszülés (nekem menzesz előtt nem szokott), de csak 4 nap késésnél teszteltem. A másodiknál semmi.
2021. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem rengeteget szurkalt a hasam alul. Nem mensi szeru fajdalom hanem ilyen nyilalasok
2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#1 nekem semmi bajom nem szokott lenni menzesz elott.


# 3 : minden ember mas. Valakinel soha semmi valaki azonnal megerzi.

2021. febr. 16. 13:48
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem olyan volt, mintha egy lufi lenne a méhemben. Nehéz volt felvennem a cipőt is, le kellett ülnöm és csak úgy ment. Barátnőmnél ugyanez a tünet volt. Ilyenek vannak már az elején is, csak a klasszikus terhestünetek jönnek később. Egy másik barátnőm onnan tudta hogy terhes, hogy a feje égett, mintha beteg lenne. Hányingerem nekem is csak a 8. héttől volt.
2021. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Szédülés és olyan érzésem volt,mintha klimaxolnék. Ezen kívül semmi.
2021. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekem bizony hogy volt pár nappal nemvárt előtt, 2 terhességnél is! az első jel hogy a cickók nem duzzadtak be (minden hónapban ovukor nekem megduzzadnak), hőhullámaim voltak, volt hogy elég durva is, és az utóbbinál már akkor nagyon sokat pisiltem, pont vendégségben voltunk és ott meg is jegyezték hogy nem vagyok én terhes?

Persze menzesz is lehet, ezt egy teszttel tudod leellenőrizni ha nem jön meg.

Azért az ilyen kommentek, hogy 6 hétig semmit nem érzel... :D

A nagykönyv talán így írja, de az semmit nem jelent, mindenki más ;)

2021. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!