Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen jónak számít ez a...

26 hetesen jónak számít ez a vérkép?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 16. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Doki mit mond?
2021. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Ign. Minimális gyulladás van a szervezetedben de nem akkora az eltérés hogy foglalkozzanak vele.
2021. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nincs gyulladás a szervezetében, ezt felejtse már el mindenki. Normális, ha emelkedett terhesen a fehérvérsejt..
2021. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mai eredmény, még dokihoz nem jutottam el vele.
2021. febr. 16. 14:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van ez, ne aggódj miatta.
2021. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm 😊
2021. febr. 16. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

3as oké, akkor neked adom az orvosi diplomámat:-)


A terhesség maximum hormonális változásokat idéz elő(ösztrogen, prolaktin, progesteron növekedés), de a gyulladásért felelős sejtek számát nem emelheti meg. Semmi összefüggés a kettő között.


Igen, a keringő vér mennyisége megnő a terhesség alatt de ez az alakos elemek számának növekedésében nem mutatkozik meg, sőt. Ezért fordul elő hogy a második trimeszteri vérkép alapján már a várandósok nagy százaléka vérszegény.

2021. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Annyira vagy orvos, mint én. Én inkább hiszek a saját orvosomnak, aki tényleg az, nem névtelenül írogat fórumokra. Nem véletlen a nőgyógyászati klinika igazgatója. Nekem ő mondta ezt kicsit kikelve magából, amikor rákérdeztem 🤫

Lehet, hogy van egészségügyi végzettséged, de szakorvos biztosan nem vagy.

2021. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Oké, akkor mos már biztos hogy a nőgyógyászati klinikára nem megyek ha ilyen dilettáns kollégák vezetik.


Vagy lehet kb 40 éve szerezte a diplomáját és a tudása már nagyon elavult. Tájékozódnia kellene külföldi szakirodalmi folyóiratokban és tanulmányokban, sok minden új értelmet nyerne a számára. De az hogy elavult tudással veszélyeztesse a kismamák egészségét számomra elfogadhatatlan.


Kérd meg hogy magyarázza meg neked mi az összefüggés a terhesség és a fehérvérsejtszám növekedés között.


És magyarázza meg azt is, ha ez természetes, akkor 10 kismamából miért csak 1-2nél fordul elő? Hiszen ha ez természetes akkor mindenkinél így kellene lennie nem igaz?


Többi válaszoló: nektek volt megemelkedett fehérvérsejtszámotok a terhesség alatt? Csak kis közvéleménykutatás.


Én pl kétszer szültem és egyszer se.

2021. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen, már az első vérvételen...
2021. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!