Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom nem tudta kizárni...

Az orvosom nem tudta kizárni a méhen kívüli terhességet, szerintetek lehet az? 1 hét késes után csak 17mm megvastagodott nyalkahartyat látott. Nagyon megijesztett.

Figyelt kérdés
1 hete kellett volna megjönnie a menszeszemnek, ovitrelle tuszorepeszto injekciót kaptam január 26.an. Pozitívat a kimaradt menstruacio első napján teszteltem illetve rá 3 napra is. Így a tegnapi nem elmentem az orvosomhoz, de meg csak 17 mm megvastagodott nyalkahartyat látott, mondta, hogy reméli nem mehenkivuli menjek vissza 10 nap múlva. Szerintetek lehetséges, hogy valóban mehenkivuli lesz? Tuneteim nincsenek nagyon, enyhe mellfeszülés és érzékenység.
2021. febr. 17. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi vagy hasi ultrahangot csinált?
2021. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Még nem lehet látni semmit. Lehet még belőle bármi.

Menj vissza majd, amikor mondta.

2021. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első: hüvelyi uh-t csinált, ezért nem értem. Egyszer már voltam terhes akkor egyből ki tudta zárni, csak sajnos az a baba elment, így most jobban izgulok minden miatt.


Második: köszönöm, remelem!

2021. febr. 17. 09:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon korai... 10 nap múlva is csak annyit lát, méhen belül van-e, aztán még 2 hét után mehetsz vissza, hogy van-e szívhang.

Ha egyszer csak megvastagodott nyálkahártyát látott, nyilván nem tudja kizarni a méhen kívülit, legalább egy szikholyag kéne hozzá, hogy lássa.

2021. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kicsit megnyugtattatok. Csak mindenhol azt olvasom, hogy 1 hét késes után már petezsakot kellene, hogy lásson az orvos. Utolsó menstruaciotol már nekem is 6 hét eltelt..
2021. febr. 17. 09:28
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Hat nem tudom, ha pozitiv a teszt es 6 hetes vagy elvileg valamit azert tenyleg kellett volna latni mar.

En nem hagynam annyiban, mindenkeppen vervetel, abbol megnezetnem, h mennyit no a hcg ill. 2-3 nap mult ujabb huvelyi uh. Ha kesobb is fogant, par nap mulva petezsaknak latszodnia kene.

2021. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolso menstruaciod?
2021. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Január 10-13.-ig volt az utolsó menstruacio, tuszorepeszto injekciót kaptam a ciklus 16. napján tehát január 28.-án volt ovulaciom.
2021. febr. 17. 10:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos nem kesobb fogant? Az is lehet, hogy elindult valami aztan megallt a dolog, nekem ez volt par eve
2021. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Volt nekem is már, hogy elindult és abba maradt, de akkor meg is jött rendesen... 😞
2021. febr. 17. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!