Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosotok (magán) mennyire...

Az orvosotok (magán) mennyire emlékszik rátok, megismer titeket a vizsgálatok alkalmával? Ha felhívtátok valami problémával, akkor arra emlékszik? Az én orvosom nagyon személytelennek tűnik etekintetben.

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Megismerni megismer és extrán kedves is, de valami fura. Ha problémás terhességem lenne, nem biztos hogy rábíznám magam.
2021. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A tescoban névvel rámköszönt :D
2021. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen megismer, még az utcán is. 10 éve járok hozzá, maximálisan megbízok benne. Nem "baráti" a viszonyunk nyílván, de a pénzéért megdolgozik.
2021. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor felhívtam, felvette és emberi hangnemben válaszolt, nyaralás közben és vasárnap éjjel is, ha akkor volt szükségem a segítségére. 4,5 éve szültem nála először, 9 hónapja másodszor, de emlékszik mindkettő körülményeire és rám is. A gyerekek nevét nem tudja, de velem foglalkozott mindig. Most is hozzá járok éves szűrésre.
2021. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rám sosem emlékezett, sőt első 3 alkalommal be is mutatkozott.:D nem vettem magamra, nem jártam sűrűn.
2021. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nem emlékszik és sajnos ez a problémákkal kiütközik. Esküszöm az elején jobban képben volt, mint most amikor már kívülről kéne tudnia ki vagyok és mi van velem.
2021. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudja a nevemet es nem ismer meg. Nem ezen mulik, hogy hogyan lat el.
2021. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

En nem tudom, a legtobb kismama kit var el, csak mert fizet. Ejjel nappali elerhetoseget, meg hogy fejbol tudja a doki a kortortenetet, minden hivasat... A vizitkor kell rendesen megvizsgalnia, azert fizetsz neki. Meg nagyon max, ha veszhelyzetben fel kell hivni, de akkor ugyis az ugyeletre kell menni, mert az a protokoll.

Szoval nem, nem varom el a kerdesben felsoroltakat tole. Eddig terhessegmegallapitas ita talalkoztunk 5 ször 15 percre. Egy vagyok a tobb szaz betege kozul. En se ismerek mindenkit a 190 fos munkahelyemen. Akinek tucat arca van, azt vegkepp nem jegyzem meg.

2021. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a magánrendelésen mutattam meg az nst eredményét, de egyszer mondta, hogy majd a kórházba vigyem be - éppen hozzá tartottam, a lépcsőházban szaladt fel a lépcsőn (szüléshez sietett) amikor találkoztunk, már messziről nyújtotta a kezét a papírért


Szülni külön érkeztünk a párommal, én már a szülőszobában voltam mikor jött és mondta, hogy találkozott lent az orvossal éa mondta neki, hogy siessen, szóval róla is tudta hogy kivel van, pedig csak a váróban látta 1-1 pillanatra.

Ezek ellenére nincs az a pénz, hogy bármikor is újra elmenjek hozzá, már azt is bánom, hogy a 2. babával hozzá mentem!

2021. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem várom el, hogy emlékezzen rám, pláne a kórtörténetemre. Többszáz nő jár hozzá párhuzamosan. Inkább nézze át a papírjaimat, minthogy eljátsza, hogy megy fejből is, aztán véletlen egy másik Katikának szánt kezelést kapjak
2021. febr. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!