Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosotok (magán) mennyire...

Az orvosotok (magán) mennyire emlékszik rátok, megismer titeket a vizsgálatok alkalmával? Ha felhívtátok valami problémával, akkor arra emlékszik? Az én orvosom nagyon személytelennek tűnik etekintetben.

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 8-as, mondjuk azért várom el hogy emlékezzen rám, mert ha van egy kockázatos terhességem igenis legalább fel kéne tudnia venni a fonalat. Még állami ügyeletben is átnézte a doki a leleteket, hogy képben legyen az alapján vizsgáljon! Nehogymár akinek fizetek ennyire ne tudja mi van, amikor kockázatos a terhességem. Persze a szülést megoldhatjuk együtt a hálapénz törvény ellenére is... . Így nem mindegy, ki van ott? Bárki idegen lehetne, az is lesz ügyeletben megyek. Hozzáteszem van olyan magánorvos, akinél 3 alkalommal voltam csak, mindenre emlékezett vagy utána járt és ha nem tudott valamit belekérdezett! Na ezt értékelem a pénzemért, de "ingyen" is, mert erről szól az orvosi hivatás!
2021. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Rám nem emlékezett, pedig igen drága volt a rendelése.

Minden alkalommal láttam a szemeiben, hogy fogalma sincs, hogy ki vagy mi vagyok.

Úgyhogy ennek megfelelően kezeltem.

Kedves volt, de ezen sokat segített az alkalmanként fizetett jó magyar forint :D

2021. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen megismer, emlékszik rám, és azt is tudja korábban mi volt velem.

Amennyire tudom amúgy nála van egy pont mikor (egy ideig) már nem vállal el több terhest, akit végigkisér a szülésig, így meg érthető is. Gondolom utálná ha a saját terheseit futószalagon kezelné. Persze az alkalmi dolgokkal bárki mehet hozzá a rendelőjébe, hisg azért (is) van.

2021. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10 éve a fiammal az egyik sztks orvoshoz jártam. Most megint várandós vagyok, megint hozzá mentem és maszk alatt is felismert 😊
2021. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!