Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+6 hetes terhessègnèl jók...

12+6 hetes terhessègnèl jók ezek a mêretek? Nektek mennyi volt? Nem túl kicsi a lába?

Figyelt kérdés

CRL: 66mm

FL: 7mm

Bpd:21mm

NT: 1,44 mm



2021. febr. 18. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jók ezek a méretek. Fiamnak 12 hetes uh-n csak 5.5 cm volt a clr. És nem mondták hogy kicsi lenne. 12+3 voltam akkor.
2021. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez az FL\BPD 36%

Szamit ez valamit? :(

2021. febr. 18. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom. Erre az értékemre nem emlékszem. De azt talaltam róla hogy normál érteke 71-87 % között normális. Ha ettől alacsonyabb az a 15 -22 hét között vizsgálva down szindrómara utalhat.

De gondolom most jó ez az érték különben szóltak volna ne aggódj. Majd a 18 hetes uh-n biztos 71-87 %között lesz az eredményed. 1-es voltam.

2021. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van 1 olyan hogy terhesegi kor számítása oda beirod ezeket az adokat. Ki fogja dobni hogy mindegyik a terhesség korának megfelelő méret. Ne aggódj.
2021. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom nem értem az ilyen kérdéseket. Nem orvos nézte meg a baba értékeit? Rákérdeztél, h.minden ok-e? Ha nem mondta, h.vlmi problémát lát, miért kell stresszelni magadat és elemezni az értékeket?
2021. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kombi tesztre kaptam egy kozepes kockazatot.. azota parazok.. ahol csinaltattam a genetikai Uht azt mondtak minden oke legkozelebb mikor telefonaltam a koztes ertek miatt leraztak .. ezert erdeklodok masok al miujsag/miujsag volt
2021. febr. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!