Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt vetélése, hogyan...

Akinek volt vetélése, hogyan tudott hinni abban hogy a következő rendben lesz?

Figyelt kérdés
2020 márciusban volt egy missed ab-om 8 hetesen. Hashimotos vagyok és nem volt jó a tsh értekem, plusz kiderült egy véralvadási zavar is, tehát elvileg megvan az ok. Most jók az értekeim, szurok verhigitot de így is rettegek. 5 hetes vagyok, még 2 hét az első uh de azt érzem ezt nem lehet ép ésszel kibírni.

2021. febr. 18. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ok sem derült ki.

Fiatalok vagyunk, semmi egészségügyi problémánk nem volt. 9 hónap próbálkozás után az első terhességem missed ab lett.

Rá 5 hónapra ismét terhes lettem, az elején vele is barnáztam, így mikor mentem miatta a dokihoz, már lemondtam róla. Végül 9 hónap rettegéssel teli, de problémamentes terhesség végén 39+6-ra szültem egy egészséges, csodálatos kislányt.

2021. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Ez jó hír nagyon. ☺️ Nálunk is hasonlóak az adatok, marmint az első 9 hónap alatt jött össze és ez a baba pedig 6. Hónapban sikerült
2021. febr. 18. 23:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki, hogy most minden oké! Drukkolok, hogy zavartalan terhességed legyen! :)

Pontosan tudom, milyen idegőrlő ez az egész. Addig rettegtem, míg a karomban nem tarthattam a szülőszobán - és azóta is Ő a legféltettebb kincsem!

Viszont így, hogy volt egy sikeres terhességem, a testvér kapcsán tudom, hogy egyszerűbben fogom tudni viselni a terhességet, kevésbé leszek stresszes, mert tudom, hogy megy "jól" is. :)

Kitartást, és bízz magatokban!

2021. febr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. 36+3 vagyok és még mindig félek, nehogy történjen valami. Ha nem mozog eleget, már azonnal aggódok és veszem elő a szívhangfigyelőt.
2021. febr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapja volt spontán vetélésem,most úgy néz ki sikerült(elvileg 5 hetes vagyok) de én olyan szinten rettegek,hogy már attól is félek,hogy bevonzom a bajt. Most azt érzem,hogy a 12.hétig nagyon fogok félni. De olvasva a hozzászólásokat,gondolom utána is. 8 éve nem védekezünk,van már 2 gyermekünk. Ha most nem marad velünk,akkor végleg feladom,belefáradtam és jöhet a gyógyszer. Átérzem,amit érzel!
2021. febr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! 8 éve nem sikerült teherbe esnem,így értettem.
2021. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem elvetéltem de koraszülés után halt meg a gyerekem. Nehéz volt hinni, de arra gondoltam, hogy még egyszer nem fordulhat elő. Próbáltam pozitív maradni de szinte végig bennem volt a félelem és sokszor csipp-csupp dolgok miatt mentem orvoshoz. Időre született és egészséges gyerekem lett.
2021. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem Októberben volt missed abom szinten 8 hetesen, első baba lett volna. Első pár napban csak sírni tudtam és úgy éreztem már sosem heverem ki ezt, minden negatív dolog eszembe jutott, hogy soha nem lehet gyerekem, stb. Mivel fiatalok vagyunk a nőgyógyász azt javasolta hogy ne csináljunk még vizsgálatokat mert szerinte ez egy egyszeri alkalom volt, ez gyakran megtörténik első terhességeknél. Sőt mondott egy olyat is, hogy nagyon együtt érez és sajnálja de gondoljak bele ha ez a baba élne és nem lenne egészséges és nekünk kellett volna dönteni a sorsáról....attól a perctől valahogy hálát éreztem a jó Isten felé, hogy Ő döntött és nem nekem kellett. Elfogadtam, hogy Valószínűleg nem lett volna egészséges és próbáltam pozitívan nézni előre. Bár várni akartunk -3 hónapot az újabb próbálkozással de a veteles után egy menstruaciom volt aztán már nem jött meg. Nem tudatosan estem teherbe de az igaz, hogy már nem figyeltünk annyira a védekezésre. Most vagyok 15 hetes es minden rendben van velünk. Kitartást és pozitív hozzáállást kívánok mindnekinek aki hasonlóan megy keresztül.
2021. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy muszáj volt. Nekem is missed ab volt, 25 éves voltam, elsőre összejött első terhesség. Rögtön 2 babát vesztettem el, mert ikrek voltak. Nagyon féltem a következőnél, de próbáltam bízni benne, hogy nem ismétlődik meg. 2 gyerekem született azóta, vetélésem nem volt több szerencsere.
2021. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 8as a biztató szavakat. És tényleg rengeteg pozotiv sztorit hallok, és általában 1 vetélés után a második baba nagy eséllyel marad meg. Ebbe próbálok kapaszkodni
2021. febr. 19. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!