Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent ez a lelet?

Mit jelent ez a lelet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most voltam 36.heti GBS szűrésen. Tudtam, hogy találnak valamit, mert kedden viszketés jelentkezett. Tegnap volt a mintavétel, ma ez az eredmény fogadott.

[link]


Azt értem, hogy azt jelenti, hogy meghatározás alatt álló baci van, de mit jelent pontosabban? Pl.hogy nem streptococcus b? Vagy kell további vizsgálat? Azt hittem pontosabb lesz az eredmény...



2021. febr. 19. 13:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy természetesen megyek vissza jövő héten dokihoz, emiatt telefonon nem zaklatnám.
2021. febr. 19. 13:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Az,hogy szerintem meg zajlik maga a tenyésztés. Ennek több nap is kell,főleg ha csinalnak antibiotikum rezisztecia tesztet is. Lehet a covid miatt a labor is terheltebb,így csúszik a teljes eredmény.
2021. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!