Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj vizsgálat után vérzés?

Méhszáj vizsgálat után vérzés?

Figyelt kérdés

40+3, tegnap voltam dokinál, megvizsgálta a méhszájam, elvileg zárva ( a papíron ez állt: megtartott portio, 1cm-es méhszáj)

Viszont a vizsgálat óta barna folyásom van, és mint mikor megvan, úgy görcsöl a hasam, és néha belenyilalt este a hüvelyembe..

Hívtam tegnap a kórházat, hogy mi a helyzet, azt mondták, hogy normális, viszont ha ma is tart még, akkor nézessem meg.

Ma szintúgy van még, pedig este azt hittem elmúlt..

A kérdésem az lenne, hogy járt valaki hasonlóan?

Ha igen, elment vele, hova? Az Istvánon belül hova kellene mennem?

Elnézést, ha túlparázom, meg tudatlan vagyok, de első baba, és eléggé izgulok, főleg, hogy ha hétfőig nem történik valami csoda, akkor indítják 😞


2021. febr. 19. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megpiszkáltak..

( nem fájt a vizsgálat?)

2021. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Reni 28 ***** válasza:
Szia! Nekem is így csinálták megvizsgáltak, mondták hogy zárt vagyok, úgy vizsgált hogy fájt, és mondta hogy most már meg tudja nézni a magzat vízet, mikor szálltam le a vizsgáló ágyról, úgy csöpögtettem a vért... Nem mondtak erre semmit
2021. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.: de fájt..

Viszont az imént voltam wcn, és egy kis darab barnás-átlátszó zselés vagy nem is tudom milyen anyag volt a wcpapiron

Előfordulhat, hogy darabokban távozik a nyákdugó?


2.: jézusom, ezt olvasni is rossz :(

2021. febr. 19. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Rád is rád tágítottak


Zárt méhszájnál

Nem tudnak amnioskopiat csinálni

( magzatvízre burkon át ránéznek)


2. Neked elondult miatta, vagy kitartott a méhszájad?

2021. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3


Igen

Nyákdugó


Most ha van kesvezek egy kis “összebújás” apaval lehet beindítaná màr.

Ha nem kész rá, akkpr úgysem csinál semmit.

2021. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Reni 28 ***** válasza:

2 napra rá indult be, de addig elég erős görcseim voltak, ezért sem gyanakodtam arra, mikor 40+6 napon reggel mentem ctg-re busszal és ott közölték hogy bizony beindult a szülés, de csak este 8-kor született meg császárral


2-es voltam

2021. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is rendesen megpiszkalt a doki 39+4 naposan,hazajovetel utan egesz nap veres volt a wc papir,nem nagyon,de azert volt rajta. Kicsit medijedtem,de megnyugtattak,hogy a durva vizsgalat miatt volt. Masnapra elmult,viszont akkor meg a nyakdugo ment el😅. Kereken 40 hetre szuletett a babam a kiirt napon,termeszetesen.
2021. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!