Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitaminokat, táplálék...

Milyen vitaminokat, táplálék kiegészìtőket szedtek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Dr Czeizel magzatvédő vitamin plus2-t szedek 2 naponta, többre nem tartok igényt. MagneB6. Béres vas. Béres c-vitamin. Multivitamin pezsgő tabletta. Kalcium.
2021. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10 Milyen halat ettél? Én annyira szeretnék, de ugye tengeri halat nem szabad a nehézfémek miatt, miközben a boltokban meg könnyen elkészíthető formában csak azt látom mindenhol.
2021. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#10 vagyok. Főleg dunai, balatoni, tiszai, a család által fogott halat ettem, keszeget, kárászt, pontyot, volt amikor csukát,süllőt. Ezeket lehet boltban is kapni, de akár egy afrikai harcsa is jó választás lehet. Ha megkívántam akkor én ettem bolti szardíniát, tengeri sügeret és aranydurbincsot is, persze a nehézfémek miatt csak ritkán.
2021. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!