Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok. Ma...

14 hetes kismama vagyok. Ma jobban gorcsol a hasam mint altalaban. Ez termeszetes? Nagyon felek nehogy baj legyen.

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz látatlanban megmondani, de nekem is voltak néha görcsök, húzódás- valószínű a méh növekedése miatt, de lehet az időjárás is. Vegyél be 2 tbl. magnéziumot, és pihenj le, tényleg ne csinálj semmit, és próbáld meg elterelni valamivel a gondolatod (már amennyire lehet ilyenkor), nézz filmet, sorozatot. 1-2 óra alatt azért javult a helyzet nálam. Ha viszont erősödik a görcs, vérzés van, akkor irány az ügyelet.
2021. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod.

Ha fekudtem meg rosszab volt igy elkezdtem takaritani es fozni

Teljesen meg mindig nem mult el de mar sokkal enyhebb.

Verzes nincs :)

Kozben beszeltem vedonommel is o is azt mondja hogy nyulnak a szalagok no a meh.

Kedden ugyis megyek orvoshoz es megemlitem neki :)

2021. febr. 20. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy vagy te és baba azota,kérdező?
2021. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia koszonom kerdesed mar 2honapos lessz jol vagyunk csak nagyon hasfajos :(
2021. okt. 7. 00:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor görcsölt hasad,de baba megmaradt egészségesen megszületett.gratulálok.has fájos baba normális
2021. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!