Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha leülök egy 5percet utána...

Ha leülök egy 5percet utána nagyon nehezen állok fel mert el kezd fájni a vaginámnál Ez vajon normális ? 30hetes kismama 😊

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na az hogy normalis-e nemtudom,de enis 30hetes vagyok es pont igy érzek🙈
2021. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a szeméremcsontod fáj? Mert az tök normális, én is kivoltam tőle az utolsó 1-2 hónapban.
2021. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen a szeméremcsont

Neha alig bírok menni😂

2021. febr. 22. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, pedig még csak 27 hetes vagyok. 🙄
2021. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor teljesen normális... (#2. vagyok)

Nekem a terhességem utolsó 3 hónapja egybeesett a 2020. tavaszi bezárásokkal. Ami azt eredményezte, hogy az akkor 4 éves energiabomba ovis fiam majd' 3 hónapig itthon volt. Hát, mivel 70 négyzetméteren élünk panellakásban, választhattam, hogy maradunk a 4 fal közt, és akkor olyan szinten nem tudom lefárasztani, hogy nem alszik el délután, és kb. este 6-ra már nem bírunk vele; vagy elindulunk a nagyvilágba, ő bicóval, én gyalog, és úgy 100-200 méterenként meg kell állnom, mert azt érzem, hogy leszakad a derekam meg a p**** (bocsánat). Sokszor paráztam is, hogy sétálunk a tóparton kettesben, aztán beindul a szülés, vagy csak szimplán nem tudok tovább menni, mert nem bírom, vagy valami... Csodálatos utolsó trimeszter volt, maradjunk annyiban. :D

Hálistennek túl vagyunk ezen is, már a "hercegnő" is 8 hónapos, és nemhogy nem jött előbb, de még rá is húzott, dacára az utolsó 3 hónap fizikai aktivitásának.

Ha teheted, pihenj sokat, mást nem nagyon tudsz tenni, szülés után azonnal meg fog szűnni ez a probléma, ahogy "kiürül" onnan a plusz súly, ami nyomja a csontot.

2021. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, mindkét gyerekemnél volt ilyen.
2021. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen meg nyugodtam 😊😊


#2es

Hat elég ilyesztő lehetet így bizonytalanul el indulni

Hála istennek nekem első baba ilyen gondom nincsen 😊


Gratulálok egyébként mind a 2 gyerköchőz 😊😊

2021. febr. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!