Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktus után 8 hèttel biztosat...

Aktus után 8 hèttel biztosat mutat a terhessègi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aktus után 8 hèttel reggeli vizeletből csináltam egy gyors tesztet, ami negatív lett.

De elèg szarul vagyok, mensim is alig volt, ma meg egy szendvicstől is elkapott a hányinger meg egèsznap hányingerem volt, a cigit se kívántam, pedig ez már elèg nagy dolog. Sőt már a szagától is szarul voltam.

Viszont tegnap előtt ittam egy kis pálinkát, lehet csak az rontotta el igy a gyomrom?

Vagy nem kizárt mèg a terhessèg? Nődokihoz majd csak márciusba tudok menni.


2021. febr. 22. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat mutat a teszt, ne aggódj.
2021. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy ne mutatná ennyi idő után

Dehát az orvos úgyis megmondja mi a helyzet

2021. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha azota nem volt masik aktus, akkor jol mutatja.
2021. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát azóta csak szerdán volt, de nemhiszem hogyha a szerdainál estem volna teherbe akkor ilyen hamar jönnènek rám a tünetek, egyèbkènt fogamzásgátlóval vèdekezek
2021. febr. 22. 17:13
 5/21 anonim ***** válasza:
Kizárr
2021. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Meg mèg amugy a melleim is nőttek, ès a hányinger azóta se múlt el, ezèrt aggódok, mert sok olyat hallodtam hogy nem mutatta ki a teszt stb..
2021. febr. 23. 21:35
 7/21 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt biztosan nem mutatja a teszt!
2021. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7es..de pont hogy ennyi idő után kikène már mutatnia..csak van pár olyan eset ahol ennyi idő után se mutatja..
2021. febr. 24. 17:28
 9/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hasonló tüneteim vannak. Négy negativ teszttel a hátam mögött plusz a legutolsó aktus óta(január) kétszer menstruáltam, mégis folyamatosan enyhe hányingerem,rossz közérzetem van. Mondjuk én vettem be esemény utánit is akkor, így gyanítom, hogy az kavart be nagyon a szervezetembe,mert az én hányingeren esemény utáni beszedése óta tart .Dokihoz szintén csak márciusban jutok el.

Veled mi újság?

2021. febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9es.. szerintem az esemèny utáni kavart be nálad..

En fogamzásgátlót szedek kb 1 ève ès engem leginkább a menstruációm idegesít, mert utolsó 2 hónapba alig volt...

Van mèg egy tesztem, lassan menstruálok megint ès gondoltam ha esetleg nem lesz vagy megint nagyon kevès mennyisègben akkor elvègzem..

Viszont orvoshoz mègse tudok menni mert karantènba lettünk sajnos..ugyhogy nagyon ideges vagyok most..

Majd írd meg mi volt nálad a dokinál, de ha rendesen megjött a mensim, ès nem volt kevesebb akkor szerintem jól mutatja a teszt, de a doki biztosat fog mondani:)

2021. febr. 25. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!