Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 12 hetesen 4D ultrahang...

Akinek 12 hetesen 4D ultrahangon kisfiút mondták Mennyire jött be? 😊

Figyelt kérdés

Voltam 12 hetes kötelező uh.-on ott kislányra tippelt az orvos de azt is mondta hogy a köldök zsinór eltakarja meg nagyon sokat mozog így nem biztos

Ma 4D ultrahangon voltunk azt mondta a doktornő hogy fiúra gyanakszik

Járt már így valaki? 😄

13 hetes Genetikai vizsgálaton megmondják biztosra?


2021. febr. 22. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 12. Héten volt a genetikai uh, 2d és 4d is nézte a dr nő, egyértelműen fiú azt mondta, mutatta is a "lènyeget" :) utána héten a nipt teszt is ezt bizonyította, illetve azóta minden egyes uh-n mutogatja magát. Tehát simán látta 12 hetesen :)
2021. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is 4D volt az egyik leghíresebb genetikus professzorral. Fiút tippelt, de nagyon úgy tűnik, hogy már lány marad (36+6)
2021. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12 hetesen 2d-s uh-n biztosra mondta a doki, hogy fiú lesz. Persze nekem voltak azért kételyeim. 20 hetesen voltam genetikai uh-n, ott is fiút mondtak. 4d-n 29 hetesen ezt még jobban megerősítették, és persze láttam is, amit látni kellett. :) Valóban fiú lett.
2021. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 hetesen sima UH-n (maganban) mutatott a képernyőre hogy látja? Mondom mit? Hát a kukacot. Azis volt végig 😁 35 hetesen voltam 4D-n na ott terpesztett is rendesen 🙈
2021. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 hetesen fiúnak mondták, 80%-ra.

Hát, a 20. héten ugyanaz a szonográfus lányt mondott 100%-ra. 😅

2021. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!