Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes vagyok és borzasztoan...

31hetes vagyok és borzasztoan feszit a hüvelyem ha fel állok az ágyból, vagy ha forgolódok ,néha még járás közben is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Első baba nem nagyon tudom még hogy mi hogy van

#31. hét #Huvelyfajdalom
2021. febr. 23. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb a nogyogyaszodat hivd fel
2021. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán a medencédet nyomja a baba, nekem picit később, a 34.hét felé jelentkezett. Én is megijedtem.
2021. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 31.-32.het volt ilyen, ugy maszkaltam mintha egy tekegolyo lenne a labam kozott, beparaztam h ez mar igy marad, de elmult es futkostam 39.hetig. Beszelj az orvosoddal ha aggodsz, de valoszinuleg #2esnek lesz igaza.
2021. febr. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 hetesen éreztem azt, hogy kiesik a gyerek.
2021. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyom a baba 1 ideget. Ha szerencséd van, nem végig lesz így. :)

Tudom, hogy kellemetlen tud lenni. Nekem 36 héttől voltak olyan erős nyilallások, volt olyan, hogy a tesco közepén meg kellett álljak míg abbamarad. 38+3 naposan megvizsgált a dokim addigra 2 ujjnyira ki voltam tágulva. Kérdezte is, hogy otthon nem voltak fájásaim? Á dehogy. 😀

2021. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!