Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanátok a babát a...

Megtartanátok a babát a helyemben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az első házasságomból van egy kisfiam 8 éves. A mostani páromtól született egy kislányom. Ma derült ki,hogy ismét terhes vagyok. 15 hónapos lesz a kislány,amikor megszületne a pici. Én pedig 43. :(

2021. febr. 23. 08:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Csak a korod miatt merült fel, hogy nem tartod meg? Ez nekem nem lenne érv az abortusz mellett. Meg a meglévő gyerekek sem.

Ha anyagilag is belefér és szeretettel tudjátok várni, akkor tartsátok meg.

2021. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel tudjátok nevelni akkor tartsátok meg. A mostoha anyámnak az utolsó gyereke 48 évesen csúszott be. Teljesen egészséges életrevaló.
2021. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen,"csak" a korom miatt... Picit el vagyok keseredve.
2021. febr. 23. 08:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyéb más ok nincs, csak a korod, akkor mindenképp tartsd meg!
2021. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Én nem tartanám meg sem a kor, sem a kis korkülönbség miatt. De ez az én meglátásom. Ez a ti döntésetek.
2021. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van még energiád és anyagi hátteretek akkor miért ne?Rutinod van a babákkal,csak a fő kérdés hogy energia szinted van e annyi hogy előlről kezd az egészet?Ha igen a válasz akkor tartsd meg
2021. febr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát persze, hogy megtartanám. Nem ő tehet arról, hogy a bő negyvenes szülei nem képesek védekezni.
2021. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg, ha már így esett és minden más körülmény oké


De utána elköttetném magam, hogy többet erre ne legyen gondom..

2021. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha 15 hónapos lesz a gyereked, mire megszületne a baba, akkor a meglévő gyereked születésénél sem voltál sokkal fiatalabb...
2021. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak emiatt nem vetetném el, hanem sokkal alaposabb orvosi vizsgálatokra mennék, hogy lássam egészséges-e. Például lehet genetikai vérvizsgálatot (NIPT) csináltatni, ha anyagilag belefér számotokra, akkor a leggyakoribb genetikai betegséget megállapítja plusz a nemét. 9-13 hét körül lehet csinálni (cége válogatja), tőled vesznek vért és abból határozzák meg.
2021. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!