Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet megcsináltatni...

Meddig lehet megcsináltatni prena vagy bármely fizetős vérvételt?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a 12 hetes genetikai uh-m. 13 hetes leszek már akkor. Magán dokihoz járok, ez is magánba fog készülni. Viszont nem kérdeztem még rá h az ilyen vérvizsgálatot hány hetes korig lehet megcsináltatni. Én mindenképp szeretnék (ha nem is a legnagyobb csomagot) genetikai vizsgálatot.
2021. febr. 23. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Prenat úgy emlékszem 20. hetig de a honlapon írják.
2021. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Kerestem ott a választ de akk nem voltam elég alapos 😊
2021. febr. 23. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem azért van csak korlátja, mivel 24 hetig lehet elvetetni ha baj van. Szoval 20. hét utántól már elég esélyes, hogy kicsusznal az időből. Mert mire megjön a prena, az nem diagnosztika, szóval utána kell magzatviz is, hogy az abortuszt engedélyezzék. Annak is az eredménye valamennyi idő. Mire eljutsz az abortuszig ugye... ennél későbbi időpont nem nagyon reális.
2021. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is akarom 20. hétig húzni. Meglesz az uh jovoheten és utána kérem is vervetelre az időpontot.
2021. febr. 23. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaja persze csak azért mondom, hogy szerintem amúgy nincs korlátja. Gondolom pont egy 35 hetes magzat esetén is meg lehet csinálni csak akkor már úgymond mindegy.
2021. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!