Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kezdtetek...

Hányadik héttől kezdtetek gyakrabban keményedni, derékfájást, hüvelyi szurkálást érezni?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok. 3 hete nem dolgozok már, addig igazából semmi bajom nem is volt, tök jól bírtam a mindennapos buszozást a munkába meg haza, de az elmúlt egy-két hétben már elkezdtek kijönni ezek a kis nyűglődések...


Eddig nem nagyon keményedtem, most már napi több alkalommal, néha hasogat a hüvelyem, fáj a derekem, a baba meg mindenem szétrúgja :)


Múlt héten voltam UH-n, ott mindent megfelelőnek találtak, csak 36 hetesen kell majd visszamennem. De szerintetek normális ez a hüvelyi hasogatás vagy az enyhe has-, derékfájás néha?


Méhszájat nem néztem, remélem ettől nem kezdte el nyílni...



2021. febr. 23. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nem éreztem egyiket sem :)

37.hkm

2021. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekkel sem volt ilyesmi.
2021. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 21 hetes multam. Nekem szokott ilyen lenni. A haskeményedés főleg. Mèg magnézium mellett is.

A doki azt mondta nincs gond a méhszájjal de inkább sokat pihenjek, ne emeljek nehezet, csak zuhanyozzak nem forró vízben és a házaséletet is hanyagoljuk.

Én a helyedben a méhszájnak utána járnék!

Jó egészséget Nektek! :)

2021. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En nagyon ritkán kemenyedtem. Rendszeresen pedig egyáltalán nem.
2021. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a szülés? keményedtél?
2022. jan. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!