Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináljak még egy tesztet?...

Csináljak még egy tesztet? Lehetek terhes? (24éves vagyok)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Párommal 4 éve vagyunk együtt. Egy ideje beszélünk már a babáról,januártól próbálkozunk. A menstruációm 10 napot késett, közben mell érzékenység, derék, és hasfájásom volt. Igazából ezt nem is nevezném igazi menstruációnak. 2 napig tartott, nagyon kevés pecsételő, majd a harmadik nap barnás folyásom volt. Étvágyam is alig volt. Akkor csináltam egy tesztet az negatív volt. Viszont a has és a derékfájdalom megmaradt, és tele vagyok pattanással.A testhőm picit magasabb,mint szokott. Csináljak még egy tesztet? Szerintetek lehetek terhes?



2021. febr. 23. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj, de egy másik márkától.
2021. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Csináltam még egy tesztet. (x epil) negatív. De nagyon bizonytalan vagyok. Nem voltam még ilyen helyzetben, most kezdtünk el próbálkozni, azelőtt még nagyon vigyáztunk. Mindig meg is jött rendesen.

A derékfájásom erősödött. A hasam is fáj. Az étvágytalanság megmaradt, gyakran járok pisilni. a testhőm 37-37,2 és a pattanások száma sajnos megnőtt.. Mennyire megbízható az x-epil teszt? Segítsetek! Most már nagyon nem tudom,hogy mi van.. bár negatív a teszt, de itt vannak a tünetek.

2021. febr. 25. 16:17
 3/20 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet, bár ha terhes lennél már pozi lenne.

Szerintem várd meg a következő menzeszed és ha az se jön meg rendesen menj el nőgyógyászhoz.

2021. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

clearblue tesztet csinalj. Ne a digitalisat hanem a simat.

Dmbe lehet venni. Kicsit dragabb de megbizhatobb is! :)

2021. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak simán ne stresszelj ennyire, pláne 2. próbálkozós hónapban...Lehet épp a rágörcsölés miatt nem jött meg rendesen. Amúgy érdekes, de kb.mindenki arról számol be, hogy amikor elkezdenek babát tervezni, megváltozik a ciklusuk. Nekem pl.közti vérzés jelentkezett, ami azelőtt soha nem volt.


Ha volt vérzés, akkor biztosan nem vagy terhes. Mostanában felkapott a terhességet összekötni vele, pedig ha valaki várandósan vérezget, az soha nem normális, nem is értem ezt a logikát.

Szóval engedd el. Ne hőmérőzgess meg ilyenek. Amikor terhes lettem, én is mértem a hőt tök fölöslegesen. Abban a hónapban nem is ment 36.7 fölé, utána meg le is esett, mégis lassan szülök.

2021. febr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Valóban volt stressz az elmúlt hetekben. Azóta nem csináltam tesztet. Nehezen, de vártam. Vérzésem nem volt. A derekam fáj nagyon, és gorcsolok. Enyhe mell fájdalom. És amit még tapasztaltam nagyon sok fehér folyás.

Persze lehet, hogy tényleg a stressz játszott velem. Reggel fogok tesztelni.

2021. márc. 4. 12:45
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem is baba project előtt tankönyvbe illő ciklusaim voltak, mindig 28 naposak 14. napon érezhető ovuláció. Ahogy elkezdtünk próbálkozni minden megválltozott. 35 naposak lettek a ciklusaim es 20-21. nap van ovulációm. Minden hormon vizsgálatom jó lett. Valószínű a 'rágörcsölés' miatt változott meg. ay orvos azt mondta amíg rendszeres és van ovuláció nincs baj...
2021. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem bírtam tovább várni, végül tegnap délután megcsináltam a tesztet (gabriel) nagyon halvány + ma tervezek még venni tesztet. Gondoltam holnap reggel megismetelem. Szerintetek várják meg pár napot vagy nyugodtan megcsinalhatom a következőt reggel?
2021. márc. 5. 12:21
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Rossmann facelle 10es érzékenységű teszt! Ne a 25-ost vedd!

Nekem gyönyörű pozitív volt előtte 3nappal, de sajnos elveteltem.

De neked szorítok! Remelem hamarosan én is átéltem újra ezt😊

2021. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2021. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!