Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szednem kell progeszteron...

Szednem kell progeszteron tablettát?

Figyelt kérdés
2018.szeptemberben majdnem12hetesen volt egy vetélésem. 2019.januarban terhes lett.szednem kellett progeszteron tablettát. Ugy nez ki,hogy ujra jön a baba. Ennél a terhességnel is szedni kell? Dokit jovohet folyaman akarom hivni.
2021. febr. 23. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Utrogestan volt a neve.
2021. febr. 23. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Most akkor elvetéltél 2019 januárja előtt? Mert ez nem tiszta..

Amúgy káros hatása nincs, max feleslegesen szeder. De mivel orvos írja fel, ezért ő mondja meg, hogy kell-e.

Barátnőm elvetélt szeptemberben, novemberben már babát várt és nem kellett szednie. Ha termelsz sárga testet és nem vérzel, nem indokolt. (Ezt laikusként mondom)

2021. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút orvosfüggő,van aki szerint nem kell egy vetélés miatt,van aki nézet prog.szintet és úgy dönt,van aki felírja kb rutinból. De ártani nem árt szerintem se.
2021. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 vetélésem volt. A 3. terhességnél kaptam Utrogestant, meg is maradt. A következő babánál is mondta a doki, hogy a biztonság kedvéért szedjem. Most 7 hetes vagyok, eddig minden rendben. Szerintem érdemes lehet neked is, ártani nem árt
2021. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem 12 hetesen biztos nem progeszteronhiánytól vetéltél el.. Progeszteronhiány esetén sokkal korábban megy el a terhesség.
2021. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!