Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és szinte már...

Terhes vagyok, és szinte már rá vagyok görcsölve, hogy lány legyen. Normális ez?

Figyelt kérdés

Párom is, én is lányt szeretnénk. Csak ezt az egy gyermeket tervezzük, mert már benne vagyunk a korban. Kétségbe vagyok esve, mi van, ha fiú lesz. Azt hittem mindegy, csak egészséges legyen. De a minap azt álmodtam, hogy megszültem, fiú lett, és borzasztóan csalódott voltam. A való életben ugye más lenne?

Sokszor lánnyal álmodok, olyankor legszívesebben fel se kelnék.

Rossz anya leszek?!



2021. febr. 23. 23:13
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a kezedben tartod majd, akkor rögtön elfelejted ezt az érzést 💗
2021. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem normális, de mindegy. Szerintem az a normális, hogy amikor az ember gyereket tervez, elgondolja, hogy vajon milyen lenne, ha fiú lenne, másnap, hogy milyen lenne, ha lány lenne, és így tovább. Hogy vajon szőke haja lesz-e vagy barna, stb.

Aztán megszületik a gyereke, és már csak nevet rajta, hogy hogy is tudta elképzelni, hogy másmilyen lenne, mint amilyen.


Talán túl soká vár a családtervezéssel, aki ennyire megragad az egyik nemnél.

2021. márc. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
51%
Nem leszel rossz anya. Nincs ezzel semmi baj. Erosen el benned, hogy egy lanyt szeretnel. De ha fiu lesz, eletet adsz neki, majd a kezedben tartod ez az erzes valtozni fog, hiszen a te gyermeked. Az utalkozokkal pedig ne foglalkozz. Ebben rejlik oromuket. Boldog babavarast! Ird meg mindenkepp a baba nemet amint kiderult!
2021. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia kerdezo!

Azota van valami hir?Tudjatok mar majdnem biztosra a baba nemet vagy meg bizonytalan?

Az egyik valaszolo

2021. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!