Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az hogy lehetseges...

Szerintetek az hogy lehetseges hogy 7 hetes terhesseg a doktor ur szeeint csak 5 hetes?

Figyelt kérdés
Januar 4.en menstrualtam utoljara, februar elejen, 3 hete! mar pozitivat teszteltem, mindig pont 29 napos a ciklusom. Es a doktor ur szerint tegnap 5 hetes vagyok, 13mmees petezsakot irt a lapra, holott biztos hogy 7 hetesnek kene lennie. Sajnos nem tudtam rakersezni mert ott csak azt nondta rendben van, de otthob latom a papiron hogy 5 hetesnek irta. Az elso kisfiammal 7 hetesen mar crlt nezett a doktor ur es az volt 11mmes. Tudom lehet kesei peteeres de nalam et szinte kizart.

2021. febr. 24. 06:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mikor kell újra menned?
2021. febr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az utolsó jan. 4. Én szombaton voltam akkor azt mondta 6 hetes és szinten 13mm de mért crlt és szívhang is volt. De jövőhéten kell újra mennem.
2021. febr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hat igazsag szerint nem tartom. Meg a babát, csak azert erdekel, hogy lehet nem is lenne rendben a baba? Szivhang volt nalunk is azt hiszem.
2021. febr. 24. 07:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
pfff akkor nem mindegy?
2021. febr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hat amugy nem, mert konnyebb lenne a lelkiismeretem, nagyon nehezen hoztam meg ezt a dontest. 😢
2021. febr. 24. 07:58
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Hat ha amúgy is elvetetenéd miért lenne könnyebb? Más meg éveket vár egy kis babára. Nem ítélkezem csak ez olyan igazságtalan.
2021. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy tényleg még csak 5 hetes, lehet hogy nem tudta olyan pontosan lemérni, lehet hogy 5 hetesen megállt a fejlődésben és nem lesz szükség az abortusz elvégzésére.
2021. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Kissé fura kérdés. Nem teljesen mindegy ha úgyis elveteted? Nagyobb az esélye, hogy egészséges, úgyhogy felesleges ebben reménykedni, hogy beteg, csak a lelkiismereted miatt.
2021. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szívhangja mint ahogy a 3as válasznál írtad, akkor minden rendben a babával. Te döntésed mit csinálsz vele, de egészséges.
2021. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Ne vetesd el mert lehet utána megbánod de persze te döntésed.Ha olyanok a körülmények akkor nyilván el fogod vetetni de azért ez sajnálatos
2021. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!