Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. 2hete volt meg a menzeszem,ami 3napig tartott. A barátommal azelőtt nem védekeztünk, de időben kihúzta és most hétvégén is így volt,de olvastam, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Hétfőn volt egy kis pecsételő vérzésem, aztán több nem volt azóta sem. Nagyon görcsöl a hasam, mint amikor mensizek, hüvelyi folyásom van,rengeteget eszek,állandóan fáradt vagyok. Tegnap délután csináltam egy terhességi tesztet, de negatív lett. Viszont én úgy érzem, hogy terhes vagyok.

2021. febr. 24. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Korai volt a tesztelés azért lett negatív.Miért nem értitek meg hogy 2 hét mire beágyazódik és utána kezd el termelődni a hcg amire a teszt reagál?
2021. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
A terhességi tünetek kb 6. héttől kezdődnek, szóval az, hogy stressz miatt eszel, az nem jelent semmit.
2021. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Vagy az vagy, vagy nem. 50-50.

A tünetek alapján szerintem egyébként én azt mondanám, hogy igen, csak korai volt a teszt, de ez nem lottó, szóval csinálj még egyet majd később.

Melyik eredménynek örülnél? Akik meg szakítják, azoknál sosem tudom eldönteni. Nem védekeznek egyáltalán (szóval gyereket akarnak?), de kiveszik időben, hogy ne legyen tuti a dolog. (Szóval nem akarnak?)

2021. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt, akkor tüneteid sem lehetnek, mert ugyanaz a hormon okozza. Szóval a tünetek most a stressztől vannak, de ettől még lehetsz terhes. A következő menstruációdnál fog kiderülni. És tényleg térjetek át óvszerre vagy valami, ha most még gond lenne a baba.
2021. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Két héttel menzesz után nincsenek terhességi tünetek, csak beképzeled magadnak. Amúgy hülyeség is ilyen korán tesztelni, mert ezer százalék, hogy negatívat mutat. Legközelebb olvasd el a teszt tájékoztatóját és akkor nem megy pocsékba az a pénz amiért vetted.
2021. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!